آخرین وضعیت ترافیکی مرزهای ۶‌ گانه مشترک با عراق
کد خبر: ۳۱۹۳۳ | تاریخ انتشار : ۰۵-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

جانشین پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی مبادی ورودی به مرزهای ۶‌ گانه مشترک با کشور عراق را تشریح کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهور فراجا که در حال حاضر در مهران حضور دارد، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای شش‌گانه مشترک با کشور عراق اظهار داشت: در حال حاضر در مبادی ورودی به هر ۶ مرز مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین تردد عادی و روان خودروها در جریان است.

جانشین پلیس راهور فراجا با بیان این مطلب که از ابتدای ماه صفر تا کنون تردد جاده‌ای از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح، ۶۰ درصد و تردد در بازه زمانی ۸ صبح تا ۸ شب ۴۰ درصد بوده است، تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا مسافران و زائران ترجیح داده‌اند که شب‌هنگام را برای تردد استفاده کنند.

وی در ادامه به زوار توصیه کرد: مسیری را برای تردد به سمت مرز مشترک با عراق طی کنند که پیمایش کمتری از محل سکونت به مرز داشته باشند؛ یعنی نزدیک‌ترین مرز به استان محل سکونت خود را انتخاب کنند.

سردار حسینی در ادامه به بار بازگشت زائران اربعین حسینی اشاره و اعلام کرد: در بازه زمانی ۱۰ روزه ابتدای ماه صفر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته،  ۴۲ درصد زائران به کشور بازگشته‌اند؛ اگرچه توصیه ما نیز به زائران حسینی این است که زمان کمتری را در کشور عراق گذرانده و قبل از اینکه ازدحام در بار بازگشت ر ایجاد شود، سفر خود را مدیریت کرده و بعد از زیارت برای بازگشت به کشور اقدام کنند.

منبع: فارس

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=31933

دیدگاه شما

آخرین اخبار