گروه بهمن با دست پر به مشهد می‌رود
کد خبر: ۳۲۰۲۹ | تاریخ انتشار : ۰۹-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد با حضور گروه بهمن برگزار می‌شود. بهمن در این نمایشگاه با محصولات محبوب و جدید خود حضور پیدا می‌کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛در حوزه خودروهای سواری بهمن موتور، برای اولین بار فیدلیتی پرستیژ را به مشهد می‌آورد. به همین ترتیب این شرکت دیگر محصولات شناخته شده خود نظیر سدان ریسپکت، SUV فیدلیتی پرایم هفت نفره، دیگنیتی پرستیژ و دیگنیتی پرایم را به این نمایشگاه می‌‌آورد. بهمن موتور اما از مخاطبان جوان و ماجراجو نیز غافل نشده و برای دوست‌داران این نوع خودروها پیکاپ G9 و وانت کاپرا۲ را نمایش می‌دهد.
در کنار این محصولات ون باری اینرودز نیز در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد. گفتنی است این ون تاکنون با انواع کاربری کافه‌سیار، خدمات فنی سیار، کمپر و… طراحی شده و جایگاه خوبی در بازار به سبب قیمت مناسب و انعطاف پذیری آن در تعریف کاربری پیدا کرده است.

** تازه‌های تجاری گروه بهمن در رده ۶ تا ۱۹ تن
در حوزه خودروهای تجاری گروه بهمن با محصولات شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور حضور پیدا می‌کند. امپاور BD300 که در رده خودروهای تجاری ۱۹ تن و همینطور فورس F210 در رده خودروهای تجاری ۱۲ تن محسوب می‌شود. این خودروها از جدید‌ترین محصولات بهمن دیزل هستند که در این نمایشگاه در معرض دید قرار می‌گیرند و به تازگی وارد بازار شده‌اند.
به همین ترتیب برخی دیگر از محصولات تجاری محبوب گروه بهمن نیز به این نمایشگاه می‌آید. کامیون فورس ۶ تن با کاربری ایزوله، فورس ۸.۵ تن و فاو FAW460 نیز در نمایشگاه مشهد هستند.
در حوزه خودروهای حمل و نقل عمومی، شرکت اسنا با اتوبوس مدرن شهری خود می‌آید؛ این اتوبوس دارای سیستم تهویه و پورت USB اختصاصی برای تمام صندلی مسافران و دوربین‌های حفاظتی و کنترلی و… است که همواره مورد توجه مدیران حمل و نقل شهری قرار می‌گیرد و در ادامه بهمن دیزل نیز مینی‌باس پگاسوس خود را می‌آورد.

*سبد پرمحصول ایران دوچرخ برای دوست داران موتور سیکلت
«ایران دوچرخ» نیز با موتورسیکلت‌های جدید و پرطرفدار خود حضور پیدا می‌کند. موتورسیکلت کاپیتان۱۵۰ و DS200 و KPT PRO که سه محصول جدید این شرکت محسوب می‌شوند، در نمایشگاه مشهد ارائه می‌شوند. آوا کلیک، وترانو، KPT200 و ارشیا۲۰۰ و سه چرخه برقی و جیران ۳۰۹ و تریل X2 و در نهایت ۱۰B نیز دیگر محصولات ایران دو چرخ در نمایشگاه مشهد هستند.
بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد به عنوان بزرگترین گردهمایی خودرویی و از قدیمی‌ترین مراکز نمایشگاهی کشور از ۹ تا ۱۲ شهریوردر محل دائمی نمایشگاه‌های مشهد برگزار می‌شود و کارشناسان گروه بهمن از ساعت ۱۷ تا ۲۲ آماده پاسخگویی به سوالات و دریافت نقطه نظرات شهروندان هستند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32029

دیدگاه شما

آخرین اخبار