تحویل خودروی چانگان به مشتریان شتاب گرفت
کد خبر: ۳۲۰۵۰ | تاریخ انتشار : ۱۱-۰۶-۱۴۰۲ - ۸:۲۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه خودرو در شهر مشهد گفت: آن دسته از مشتریان خودروی چانگان که نسبت به تکمیل وجه مابه التفاوت خودروی چانگان براساس دعوتنامه صادر شده اقدام کرده اند و بروز رسانی احراز سکونت آنها در سیستم ثبت شده بود در روز جاری خودروی آنها فاکتور و در برنامه تخصیص پلاک و تحویل قرار گرفت.

به گزارش ماشین نیوز ؛حسین کاظمی طرقی افزود: برای تعدادی از تعهدات به مشتریان خودروهای چانگان که فیزیک پلاک دریافت شده بود با مشتریان تماس گرفته و درخصوص تحویل خودروی چانگان آنها راهنمایی لازم صورت پذیرفت.

او خاطرنشان کرد: دعوتنامه جهت واریز وجه مابه التفاوت مبلغ خودروی چانگان مطابق نوبت صادر می شود که با توجه به موجودی خودروهای چانگان ترخیص شده از گمرگ به محض تکمیل وجه توسط مشتریان خودرو به نام مشتری فاکتور و فرایند شماره گذاری و تحویل خودرو آغاز می شود.

کاظمی افزود: خودروی چانگان با مبلغ   ۱۲.۷۴۱.۳۰۰.۰۰۰ ریال فاکتور می شود و آن دسته از مشتریان که مبلغ واریز شده ایشان بیش از مبلغ مذکور باشد، مبلغ اضافه پرداختی در انتهای فاکتور مشتری ثبت و پیامک کدشناسه به تلفن همراه مشتری ارسال خواهد شد که با مراجعه مشتری به بانک عامل، با ارائه کارت ملی و اعلام شماره شناسه، مبلغ اضافه واریزی به مشتری پرداخت می شود.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32050

دیدگاه شما

آخرین اخبار