مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)
کد خبر: ۳۲۳۰۱ | تاریخ انتشار : ۱۴-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت های خیریه ام وی ام برداشته شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در روز شنبه مورخ ۴ شهریور ۱۴۰۲ به میزبانی نمایندگی جناب آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی سرخه ای تبریز صورت گرفت، شاهد اتفاقی ویژه بود. آئین افتتاحیه فعالیت های خیریه نمایندگی ۴۸۳ مدیران خودرو.

 این آئین که با شرکت تعدادی از مشتریان ام وی ام و مهمانانی ویژه همچون مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، فرماندار تبریز و تعدادی از چهره های ماندگار این شهر همراه بود با عنوان مدیران امروز، حامی مدیران فردا برگزار شد.

 در این رویداد مقرر گردید، نمایندگی جناب آقای نصیرالهی با تامین اعتبار ساخت مدرسه ای با ۱۲ کلاس معادل ۱۵۰ میلیارد ریال، در طی دو سال آتی این مدرسه را در شهرک اندیشه تبریز دایر نماید. در حاشیه این مراسم جناب آقای دکتر سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت وجود خیرین در مناطق مختلف کشور، عنوان داشت: امید است به زودی با همکاری نمایندگی محترم جناب آقای نصیرالهی شاهد ساخت این مدرسه باشیم، تا قدمی جهت بهبود وضعیت کودکان و آینده سازان این مرز و بوم برداریم.

  این آئین که برای اولین بار در سطح نمایندگی های مدیران خودرو در شهر زیبای تبریز برگزار شد، نشان از چند نکته مثبت از فعالیت های آتی ام وی ام داشت.

 توجه ویژه به مقوله مسئولیت های مدنی توسط باشگاه مشتریان ام وی ام، تبدیل فعالیت های خیریه به سیاست های کلی ام وی ام و فراگیری این مدل فعالیت ها توسط نمایندگان این شرکت در سراسر ایران.

 امیدواریم در آینده شاهد رویداد های بیشتری از این نوع باشیم و به زودی ثمره این فعالیت های خیریه را در ابعاد کلان کشوری ببینیم.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32301

دیدگاه شما

آخرین اخبار