عجیب‌ترین صحنه‌ که از چپ کردن یک ماشین
کد خبر: ۳۲۶۹۳ | تاریخ انتشار : ۲۲-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

اتفاقی که طی روزهای گذشته در کوچه «گل‌آذین» رخ داده، سوژه کاربران توئیتر شده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛نکته اینجاست که این حادثه می‌توانست بسیار سنگین‌تر و دلخراش‌تر  باشد و اما خب خدا را شکر اتفاقی خاصی نیفتاده است. کاربران هم از فرصت استفاده‌ کرده‌اند با اشاره به زوایای پنهان در این عکس، سعی کرده‌اند از اتفاقی که می‌توانست یک تراژدی باشد، کمدی بسازند.

«گل‌آذین» درباره این ماجرا نوشته: «امروز کژوالی یک تویوتا با سرعت ۲۰ تا تو کوچه‌مون چپ کرد اون خانم هم که توی ماشین ایستادن، بنده خدا راننده بودن که گیر کردن.»

عجیب‌ترین صحنه‌ که از چپ کردن یک ماشین در ایران دیده‌اید

این عکس، خلاقیت «سا» را درگیر کرده :طوری که وایساده اینطوریه که انگار تازه کف آشپزخونه آب ریخته تمیز کنه منتظره آب بره تو چاه که بعدی رو بریزه.

وارسانو انگار کاملا اتفاقی در آن کوچه حضور داشت! شاید هم آنجا زندگی می کرد. او عکسی از زاویه بالای این حادثه به اشتراک گذاشته بود.

عجیب‌ترین صحنه‌ که از چپ کردن یک ماشین در ایران دیده‌اید

کاربر بزرگ، با خانمی که در ماشین گیر افتاده، شوخی کرده است: «مربی تیم ملی تایلند نیست؟»

عجیب‌ترین صحنه‌ که از چپ کردن یک ماشین در ایران دیده‌اید

سارا هم نظر داده بود: «با امید به اینکه سرنشین در سلامت کامل باشن، ضمن اینکه عمرا ۲۰تا سرعت میرفتن.. بعد که بیان تعمیرگاه میگن:به خدا کوچه مست بود ،فرمون حالش بد بود یا مقصر زمین و درخت و ۲۰۶ بود. شما لطف کن صافکاری بی رنگی در بیار..بدنه رو ی لیسه بگیر تو کارشناسی بزنن لیسه گیری قیمت ماشین افت نکنه..»

میرتاز شوخی کرده بود: «یه عمر فیلم و سریالای ایرانی رو مسخره کردیم ولی الان به چشم خودمون دیدیم خانمه بعد از چپ کردن هم روسریش تکون نخورده»

حساموف هم طنز قوی‌ای داشت: «این مامان نامزد سابق منه. برای اینکه دست فرمونش بد بود و امنیت جانی نداشتم، کات کردیم…»

این توییت برای الهه چالشی بود: «عاقا این عالیه. به مامانم نشون دادم که مثلا اونم بخنده  واکنشش چی باشه خوبه؟ اون سوییچ راو۴ و بذار سر جاش باهاش بیرون نرو! تعریف هرچیزی برای خانواده = درامای جدید»

حامد از این عکس میم ساخته بود، خلاقانه و شگفت‌انگیز

عجیب‌ترین صحنه‌ که از چپ کردن یک ماشین در ایران دیده‌اید

نصیر هم جالب بود: «یعنی همه جزییات این تصویر عجیب و نشدنیه که شده. تویوتا، اونم Rav4 رو با سرعت ۲۰تا چپ کنی! بعد خودت تو ماشین جلو داشبورد وایسی! حَیییییرتاااااااا..»

کاربر«۰۳» از این حادثه مشوش شده بود: «هی می‌بینم این رو نمی‌تونم هضمش کنم، آخه

– چه‌طور تویوتا رو تونستی چپ کنی؟

-چه‌طور با سرعت کم تونستی چپ کنی؟

– چه‌طور اون جوری  بلند شدی وایستادی تو ماشینت؟

– چرا در صندوق باز شده؟»

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32693

دیدگاه شما

آخرین اخبار