بازداشت اعضای باند سارقان حرفه‌ای خودرو در کردستان
کد خبر: ۳۲۸۴۰ | تاریخ انتشار : ۲۷-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۶:۳۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از بازداشت اعضای باند سارقان حرفه‌ای خودرو و منازل در شهرستان سنندج خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ فرامرز شاکری از بازداشت سارقان حرفه‌ای خودرو در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این سه سارق در تحقیقات پلیسی به ۹ فقره سرقت خودرو در سنندج اعتراف کرده که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و روانه زندان شدند.

وی از بازداشت سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد و افزود: این سارق نیز در تحقیقات پلیسی به ۲۲ فقره سرقت اعتراف کرده که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان سنندج، بررسی موضوع در دستور کار همکاران قرار گرفت، گفت: پس از تحقیقات و بررسی‌های میدانی، باند سارقان حرفه‌ای منازل در سنندج بازداشت و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

وی همچنین از دستگیری سارق اماکن خصوصی با کشف ۷ فقره سرقت در مریوان خبر داد و عنوان کرد: سارقی دیگر نیز در این شهرستان بازداشت شده که اقدام به سرقت خودرو می‌کرد.

شاکری خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های (مقطعی، عملیاتی و منطقه‌ای) با هدف شناسایی و دستگیری سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار به خصوص سارقان به عنف، زورگیر، متواری و تحت تعقیب با بررسی دقیق در دستور کار پلیس آگاهی کردستان بوده و مستمر ادامه خواهد داشت.

منبع: تسنیم

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32840

دیدگاه شما

آخرین اخبار