ایران از نظر تعداد جایگاه CNG سومین کشور دنیا است
کد خبر: ۳۲۹۷۰ | تاریخ انتشار : ۲۹-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:

نژادعلی گفت: هدف ما، افزایش ظرفیت تعداد و تجهیز جایگاه‌های CNG است تا از این فرصت برای کاهش مصرف بنزین و افزایش خودرو‌های دوگانه‌سوز بهره‌مند شویم.

به گزارش ماشین نیوز ؛نژاد‌علی گفت: با تجهیز و افزایش ۴۰۰ جایگاه سی‌ان‌جی دیگر در شهرهای جدید انتظار می‌رود که روند خدمت رسانی به مردم در خصوص سوخت سی‌ان‌جی افزایش یابد.

نژادعلی گفت: در سیستان و بلوچستان در حال حاضر ۱۳ جایگاه سوخت سی‌ان‌جی وجود دارد که درصدد هستیم تا با افزایش جایگاه به ۵۰ دستگاه در این استان، ظرفیت توزیع و عرضه سوخت سی‌ان‌جی را افزایش دهیم.

وی در ادامه با اشاره به برخی شهرها از جمله کرمان و دیگر نقاطی که از این سوخت کم‌بهره تر هستند افزود: هدف ما افزایش ظرفیت تعداد و تجهیز جایگاه‌ها است تا از این فرصت برای کاهش مصرف بنزین و افزایش خودروهای دوگانه‌سوز بهره‌مند شویم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران در ارتباط با تجهیز رایگان تاکسی‌ها به سی‌ان‌جی بیان داشت: در ۲ سال گذشته مقرر شده بود تا یک میلیون تاکسی به سی‌ان‌جی تجهیز و دوگانه‌سوز شوند که حدود ۳۰۰ هزار دستگاه تا امروز دوگانه‌سوز شدند.

وی اظهار امیدواری کرد: با پتانسیل موجود تا ۷۰۰ هزار دستگاه دیگر از تاکسی‌ها و خودروهای عمومی از سوخت سی‌ان‌جی بهره‌مند شوند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32970

دیدگاه شما

آخرین اخبار