تمهیدات ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح
کد خبر: ۳۲۹۸۵ | تاریخ انتشار : ۲۹-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت، محدودیت و ممنوعیت‌های تردد در روز ۳۱ شهریور مصادف با رژه نیروهای مسلح را تشریح کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی «شهر امن» در تشریح تمهیدات پلیس راهور پایتخت در راستای رژه نیروهای مسلح اعلام کرد: محدودیت و ممنوعیت‌های تردد از ساعت ۲۴ پنج شنبه شب آغاز خواهد شد.

سرهنگ رازقی گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از روز جمعه شروع و در این ایام مراسم‌های خاصی برگزار خواهد شد که تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی این مراسم‌ها بصورت صددرصدی حضور خواهند داشت.

 وی با بیان اینکه پلیس تمهیدات ویژه ای را نیز برای عبور و مروز در نظر گرفته است، افزود: رژه نیروهای مسلح در صبح روز جمعه در بلوار علامه عسگری و ضلع شمالی حرم مطهر برگزار خواهد شد که با توجه به گستردگی این مراسم پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی را در نظر گرفته است .

سرهنگ رازقی بیان داشت: از نیمه شب پنج شنبه یعنی از ساعت ۲۴ ، بزرگراه هاشمی و علامه عسگری مسدود خواهند شد؛ لذا کسانی که قصد عبور از این محدوده را دارند مخصوصاً افرادی که می‌خواهند به بهشت زهرا (س) بروند بدانند در این معابر محدودیت و ممنوعیت تردد وجود دارد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از ساعت ۲۴ پنج‌شنبه شب، مسیر شمال به جنوب صالح آباد از روی پل شهید صنیع خانی مسدود خواهد شد؛ یعنی آزادگان غرب به جنوب، شرق به جنوب و شمال به جنوب صالح آباد کاملاً مسدود شده و اجازه تردد داده نخواهد شد.

وی گفت: طول بلوار علامه عسگری نیز به همین صورت بوده و به سمت شرق از جاده قدیم قم از شهید رجایی و از سمت غرب از آزادراه خلیج فارس کلا مسدود بوده و اجازه تردد داده نخواهد شد؛ یعنی آزادراه جنوب به شرق، شمال به شرق و غرب به شرق و محدوده جاده قم از جنوب به غرب ، شمال به غرب کاملاً مسدود خواهد شد.

سرهنگ رازقی افزود: لازم به ذکر است کلیه فرعی‌های این محورها نیز مسدود و اجازه تردد داده نخواهد شد.

وی گفت: مسیر جایگزین هم برای افرادی که قصد تردد به بهشت زهرا (س) را دارند، بزرگراه شهید رجایی و جاده قدیم قم است که می‌توانند از درب‌های جنوبی وارد بهشت زهرا (س) شوند.

سرهنگ رازقی بیان داشت: اعمال این تمهیدات، محدودیتی برای تردد دیگر رانندگان ایجاد نمی‌کند چرا که مسیرهای جایگزین وجود دارد و دیگر محورها باز است و برای رانندگان عبوری به هیچ عنوان مشکلی به وجود نخواهد آمد.

وی افزود: صبح جمعه شلوغ ترین زمان برای رفتن به بهشت زهرا(س) است که توصیه می‌شود کسانی که قصد زیارت اهل قبور را دارند این کار را به پنج شنبه موکول کرده و در این روز به بهشت زهرا (س) بروند تا با ترافیک روز جمعه مواجه نشوند چرا که این وضعیت تا ساعت ۱۲_۱۱ روز جمعه خواهد بود و سپس محدودیت‌ها برداشته خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همکاران بنده در تمامی مسیرهای اعلامی حضوری پر رنگ دارند و مشغول روان سازی ترافیک و تأمین نظم عبور و مرور خواهند بود.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32985

دیدگاه شما

آخرین اخبار