ممنوعیت تردد کامیون‌ها تا در روزهای بازگشایی مدارس
کد خبر: ۳۳۰۶۹ | تاریخ انتشار : ۰۱-۰۷-۱۴۰۲ - ۹:۲۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر ممنوعیت تردد کامیون‌ها تا ۱۰ صبح در روزهای نخست بازگشایی مدارس، گفت: با شرکت‌های متخلف برابر ماده ۳۱ و ۳۲ آیین‌نامه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش ماشین نیوز ؛ سردار محمدحسین حمیدی، با اشاره به اینکه ابتدای صبح امروز ( اول مهرماه) تعداد زیادی کامیون در ورودی‌های سطح شهر تهران توسط پلیس متوقف شده‌اند، گفت: طبق قرار قبلی با تمام شرکت‌ها و مجموعه‌های حمل و نقلی، مقرر شده بود که در ابتدای بازگشایی مدارس تردد کامیون‌هایی که در سطح شهر اقدام به توزیع کالا می‌کنند تا قبل از ساعت ۱۰ صبح اتفاق نیفتد.

وی افزود: اما با این حال و علی‌رغم تذکرات و مکاتبات قبلی، امروز شاهد تردد این کامیون‌ها بودیم که همگی متوقف شدند و نکته قابل توجه این است که هزینه تخلف این متخلفان افزایش می‌یابد.

او تاکید کرد: اگر کالای این کامیون‌ها فاسد شوند و این افراد نتوانند به تعهدات خود عمل کنند، مقصر این موضوع خودشان هستند زیرا پلیس مصمم است که برای مدیریت ترافیک در روزهای ابتدایی سال تحصیلی تردد کامیون‌ها را در ابتدای صبح مدیریت کند.

به گفته سردار حمیدی تردد کامیون‌ها در زمان یاد شده باید حداقلی و با هماهنگی باشد و با کسانی که از این تصمیم تخطی کنند، برخورد می‌شود.

وی در پایان یادآورد شد: طبعا شرکت‌هایی که این کامیون‌ها مربوط به آنها است و عدم تردد را رعایت نکردند برابر ماده ۳۱ و ۳۲ آیین‌نامه به کمیسیون‌های مربوطه احظار خواهند شد و محدودیت‌های متعددی برای آنها تصویب و ابلاغ می‌شود.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=33069

دیدگاه شما

آخرین اخبار