کارت سوخت باطل می‌شود
کد خبر: ۳۳۰۸۳ | تاریخ انتشار : ۰۱-۰۷-۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی
اخطار دادستانی زاهدان به تاکسی‌های غیرفعال؛ ‌‌

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان به دارندگان تاکسی، اتوبوس و مینی بوس های غیرفعال شهرستان زاهدان اخطار داد و مهلت ۲۴ ساعته برای آنها صادر کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ابوالفضل احمدزاده اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل مدارس و نیاز جدی دانش آموزان و دانشجویان و عامه مردم برای تردد راحت و سریع در شهر، بر اساس بررسی های میدانی انجام شده دریافتیم که متاسفانه تعداد زیادی از تاکسی ها، اتوبوس و مینی بوس های تحت نظارت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زاهدان نسبت به خدمات رسانی مردم اقدام نمی کنند.

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز استان سیستان و بلوچستان افزود: در پایش صورت گرفته مشخص شد که در حال حاضر ۶۸ دستگاه تاکسی و ۲۷ اتوبوس و مینی بوس عملاً حضور فیزیکی در شهر نداشته و هیچ خدمتی به شهروندان ارائه نمی دهند و این گمان می رود که سوخت خود را در مسیری غیر استفاده می کنند که خلاف قانون است.

وی تاکید کرد: به همین منظور به دارندگان این خودروها تذکر و هشدار جدی داده می شود که اگر ظرف مدت ۲۴ ساعت آینده نسبت به ارائه سرویس و فعالیت در شهر اقدام نکنند ضمن اینکه کارت سوخت آنها مسدود می شود دستورات لازم برای توقیف خودرونیز صادر و برخورد قضایی در انتظارشان خواهد بود.

منبع: تسنیم

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=33083

دیدگاه شما

آخرین اخبار