فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در ۲ مهر
کد خبر: ۳۳۰۸۹ | تاریخ انتشار : ۰۱-۰۷-۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت سیزده مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۲ مهرماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛شادی مالکی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: در روز یکشنبه ۲ مهر مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار جیحون، دادمان، شریعتی، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی هفته نخست مهر گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روز‌های فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند، این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.

گفتنی است در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان، برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه کنند و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس بگیرند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=33089

دیدگاه شما

آخرین اخبار