سواری میلیاردی در زنجان توقیف شد
کد خبر: ۳۳۱۸۶ | تاریخ انتشار : ۰۳-۰۷-۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده انتظامی زنجان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری “بی ام و ” فاقد مدارک به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ سردار محمد طراقیه روز دوشنبه با بیان این مطلب، افزود: کارکنان پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی حین گشت زنی در آزادراه زنجان – تبریز به یک دستگاه سواری “بی- ام- و” گذر موقت مشکوک شده و خودرو را با همکاری عوامل پلیس راه متوقف کردند.
وی اظهار داشت: ماموران در بررسی اولیه مدارک خودرو متوجه نبود اعتبار کارت تردد خودرو شدند و با اخذ دستور قضائی این خودرو را تحویل انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان دادند.
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش تقریبی خودرو توقیفی را ۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل شد و اقدامات قانونی در حال انجام است.

کشف هفت هزار کیلوگرم الوار فاقد مجوز در زنجان
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان از کشف هفت هزار کیلوگرم الوار فاقد مجوز به ارزش یک میلیارد ریال در زنجان خبر داد.
سرهنگ حسین بدری افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان حین رصد جاده های استان به یک دستگاه کامیون کمپرسی در عوارضی آزادراه تبریز- زنجان مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.
وی اظهار داشت: ماموران در بررسی مدارک و بارنامه این کامیون متوجه مقدار الوار فاقد مجوز شدند که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و جهت بررسی و رسیدگی به منابع طبیعی شهرستان زنجان تحویل شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با اشاره به اینکه ارزش تقریبی الوار کشف شده برابر نظر کارشناسان، بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: پلیس به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم بوده و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ با ما در میان گذاشته و پلیس را در اجرای ماموریت ها یاری کنند.

کشف ۲ میلیاردی البسه قاچاق از جاساز سمند
فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود از کشف ۸۶۷ ثوب البسه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در پی توقیف یک دستگاه سواری سمند خبر داد.
سرهنگ محمد معصومی راد افزود: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان ایجرود در حین کنترل مسیرهای شهرستان به یک دستگاه سمند سفید مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از این خودرو تعداد ۸۶۷ ثوپ انواع البسه و پوشاک خارجی را که به طرز ماهرانه ای در کابین خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود با اشاره به ارزش ۲ میلیارد ریالی این تعداد البسه خارجی، گفت : در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ معصومی راد بیان داشت: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان کالا به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و با قاچاقچیان و متخلفان برخورد جدی و قانونی صورت می‌گیرد.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=33186

دیدگاه شما

آخرین اخبار