کدام مراکز معاینه فنی تهران فردا باز است؟
کد خبر: ۳۳۶۱۴ | تاریخ انتشار : ۱۰-۰۷-۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت ۱۶ مرکز معاینه فنی همزمان با ولادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در پایتخت خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛شادی مالکی  اظهار داشت: در روز سه شنبه ۱۱ مهر مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار دادمان، شریعتی، نوبنیاد، اوشان (شماره ۱۰ و ۱۴)، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان (شماره ۸ و ۱۳) از ساعت هفت تا ۱۴ فعال است.

وی درباره فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز‌های تعطیل رسمی مهر گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روز‌های فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند؛ بنابراین این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در روز سه شنبه ۱۱ مهر اقدام می‌کند.

به گفته مالکی، در روز‌های تعطیل سال برای رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال است که شهروندان می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس گیرند.

 شهر تهران از ۵۴ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۶ مرکز ثابت و هفت واحد سیار با پراکندگی مناسب در سطح مناطق شهرداری تهران برخوردار است.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=33614

دیدگاه شما

آخرین اخبار