واژگونی تانکر ۳۰هزار لیتری گازوئیل تهران
کد خبر: ۳۳۶۲ | تاریخ انتشار : ۱۰-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

واژگونی تانکر ۳۰ هزار لیتری گازوئیل در جنوب تهران یک مصدوم داشت.

به گزارش ماشین نیوز ؛سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سه شنبه شب در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۵:۴۵ امروز این حادثه در جاده ورامین میدان غنی آباد به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

169563545

سید جلال ملکی افزود: یک تانکر ۳۰ هزار لیتری حامل گازوئیل به هنگام حرکت از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با میدان در قسمت خاکی معبر واژگون شد.

وی با بیان اینکه به هنگام واژگونی این تانکر حدود ۱۵ هزار لیتر گازوئیل حمل می کرده، افزود: تقریبا همه این مواد شیمیایی در شانه خاکی و آسفالت معبر ریخته و موجب لغزندگی مسیر شده بود که آتش نشانان با استفاده از لودر شهرداری و چندین کامیون خاک نسبت به ایمن سازی مسیر اقدام کردند.

5679074

ملکی ادامه داد: در ادامه با استفاده از جرثقیل این تانکر به حالت اولیه بازگشت و راننده که مردی میانسال بود نیز بدلیل مصدومیت تحویل عوامل اورژانس شد.

به گفته وی، بدلیل اشتعال نبودن گازوئیل هیچ مورد آتش سوزی در محل ایجاد نشده بود و اگر بنزین در این تانکر وجود داشت شاهد انفجار و شعله وری بودیم که از سازندگان این تانکرها می خواهیم نسبت به ارتقای ایمنی این خودروهای سنگین اقداماتی انجام دهند.

ملکی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3362

دیدگاه شما

آخرین اخبار