آسفالت ریزی آزادراه تهران ـ کرج
کد خبر: ۳۳۷۵ | تاریخ انتشار : ۱۰-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

شهردار منطقه ۲۲ از عملیات آسفالت ریزی یکی از مهم ترین محورهای تردد خودرویی پایتخت خبر داد و گفت: کندرو آزاد راه تهران ـ کرج به بزرگراه آزادگان بعد از یک دهه عملیات آسفالت ریزی مجدد آن صورت گرفته است.

به گزارش ماشین نیوز ؛وحیدرضا محمدی اظهار داشت: باتوجه به خرابی شدید آسفالت کندررو شرق به غرب آزادراه تهران _کرج خروجی های بزرگراه آزادگان به دلیل تردد بالای خودرو های سنگین و سبک نیازمند نوسازی آسفالت وجود داشت.

وی افزود: به دلیل حجم تردد بالا امکان انسداد این محور وجود نداشت؛ تا اینکه با برنامه ریزی معاون فنی وعمرانی شهرداری منطقه ۲۲ و همکاری سازمان مهندسی شهرداری تهران با هماهنگی پلیس راهور در ایام نوروز  که بار ترافیکی در این محور کاهش پیدا کرد، عملیات آسفالت ریزی یک کیلومتری این محور به اجرا در آمد.

محمدی ادامه داد: در این عملیات یک کیلو متری نزدیک به ۶ هزار متر مربع مساحت آسفالت ریزی به شکل مکانیکی و دستی صورت گرفته است.

شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان شد: باتوجه به اینکه محور کندرو آزاد راه تهران_ کرج به بزرگراه آزادگان یکی از محورهای تردد خودروها برای خروجی از پایتخت است به همین منظور در این عملیات زیر سازی اساسی صورت گرفته و سپس آسفالت ریزی انجام شده تا طول عمر آسفالت این محور بیشتر شود و از سوی دیگر مقاومت بیشتر با حجم بالای تردد خودروهای سنگین وجود داشته باشد.

وی به دیگر معابر آسفالت ریزی شده در معابر این منطقه نیز اشاره کرد، گفت: با آغاز سال جدید و جهت تسریع در خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان عملیات آسفالت ریزی مکانیزه از روزهای ابتدایی سال در معابر بلوار کوهک ،هوانیروز و جوزانی در دستور کار قرار گرفته است.

محمدی عنوان کرد: در ۸ هزار و ۸۰۰ متر مربع از معابر منطقه در یک هفته ابتدایی سال جاری عملیات آسفالت ریزی صورت گرفته است که نسبت به مدت مشابه از افزایش چند درصدی برخوردار بوده است.

 

منبع: فارس

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3375

دیدگاه شما

آخرین اخبار