احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصد ترافیک
کد خبر: ۳۴۷۳ | تاریخ انتشار : ۱۴-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصد ترافیک طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار محمد حسین حمیدی در جلسه بررسی تمهیدات ترافیکی بازگشایی مدارس اظهارداشت: همانطور که قابل پیش بینی بود با اتمام تعطیلات نوروزی و بازگشایی ادارات و مراکز آموزشی حجم تردد خودروها در معابر شهر تهران افزایش چشمگیری داشته است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: برآوردها نشان می دهد که طی روزهای آینده ۲۵ تا ۳۰ درصد ترافیک شهر تهران افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: برای مدیریت این حجم از سفرها در تهران جلساتی را به صورت درون ستادی در پلیس راهور و با شهرداری، آموزش و پروش و سایر نهادها گذاشتیم و آمادگی صددرصد تمام بخش ها را فراهم کردیم اما می دانیم برای ایجاد این آمادگی مشکلاتی وجود دارد که به مرور زمان حل می شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه توقع اینکه تمام موضوعات مربوط به مدیریت ترافیک مانند سرویس مدارس و یا ناوگان حمل و نقل عمومی خدمات رسانی بهینه ای داشته باشد؛ انتظار واقعی نیست، بیان کرد: پیش بینی می کنیم در آینده وضعیت کنترل ترافیک بهتر شود.

وی از شهروندان درخواست کرد تا از تجمع در جلوی مدارس خودداری کنند و در این زمینه با پلیس همکاری داشته باشند.

سردار حمیدی یادآور شد: سازمان ها آمادگی مدیریت تقاضای سفر را دارند اما لازم است تا مردم نیز در این زمینه همراهی کنند تا در روزهای آینده وضعیت سرویس مدارس بهتر شود.

وی تاکید کرد: ما هنوز به اوج ترافیک نرسیده ایم و طبیعی است در روزهای آینده با ترافیک بیشتری روبه رو شویم. البته پلیس راهور و سایر مجموعه ناجا در این زمینه در آمادگی کامل است.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3473

دیدگاه شما

آخرین اخبار