شکسته شدن رکورد تولید و فروش شرکت فنرسازی زر
کد خبر: ۳۷۰۵۳ | تاریخ انتشار : ۰۶-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: در ادامه موفقیت‌های کسب شده، برای سومین بار رکورد تولید و فروش ماهانه شرکت فنرسازی زر در سال جاری شکسته شد و تلاشگران شرکت دانش بنیان فنرسازی زر با برنامه‌ریزی منسجم، موفق به تولید ۱۲۱۰ تن انواع فنر تخت و پارابولیک در یک شیفت کاری در آبان ماه سال جاری شدند که این افزایش تولید در ۱۳ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛امید حیدری در خصوص روند تولید گروه فنرسازی زر با تأکید بر سیاست‌های گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید اظهار داشت: پیرو تاکید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید محصولات اقتصادی و با شناسایی نقاط قابل بهبود در خطوط تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت تجهیزات تولیدی و همچنین ارتقا بهره وری در ایستگاه‌های گلوگاهی تولید، این شرکت توانست در آبان ماه سال جاری با تولید ۱۲۱۰ تن انواع فنرهای تخت و پارابولیک، افزایش ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته کسب کند.

او افزود: در آبان ماه سال گذشته، تناژ تولید شرکت فنرسازی زر، ۹۲۱ تن بوده و در مدت مشابه سال جاری این عدد به ۱۲۱۰ تن رسید. میزان تولید این مجموعه در مدت مشابه سال‌های ۱۳۹۹،۱۳۹۸،۱۳۹۷ و ۱۴۰۰ به ترتیب ۳۵۱، ۴۰۳، ۵۰۳ و ۸۰۲ تن بوده است.

حیدری همچنین در خصوص شکستن رکورد فروش شرکت فنرسازی زر بیان داشت: فروش این شرکت در آبان ماه ۱۴۰۱ به میزان ۱۰۲۳ تن بود که در مدت مشابه در سال جاری این عدد به ۱۱۸۰ تن رسید و افزایش ۱۵ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به ارزش ۹۰۰ میلیارد ریال داشته و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. پیش از این رکورد فروش شرکت فنرسازی زر در تیر ماه سال جاری با فروش ۱۱۲۴ تن نیز شکسته شده بود. این در حالی است که میزان فروش این مجموعه در مدت مشابه سال‌های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به ترتیب ۴۲۳ ، ۵۰۲ ، ۷۴۶ و ۷۴۸ تن بوده است.

او در خصوص تولید هشت ماهه شرکت فنرسازی زر نیز خاطرنشان کرد: تناژ تولید ۸ ماهه سال ۱۴۰۲ در شرکت فنرسازی زر رقم ۸۲۰۲ تن است و این در حالی است که تناژ تولید این شرکت در مدت مشابه سال گذشته رقم ۶۴۹۷ تن بوده و رشد ۲۶ درصدی داشته است. همچنین تناژ فروش ۸ ماهه سال ۱۴۰۲ در شرکت فنرسازی زر به میزان ۷۵۰۰ تن است و این در حالی است که تناژ فروش این شرکت در مدت مشابه سال گذشته رقم ۶۲۷۰ تن بوده و رشد ۲۰ درصدی داشته است.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر با یادآور شدن رکوردهای بی‌سابقه در حوزه‌های تولید و فروش گروه فنرسازی زر در سال جاری تصریح کرد: پیش از این رکورد تولید ماهانه این شرکت در ماه‌های بهمن ۱۴۰۱ و اردیبهشت ۱۴۰۲ نیز به ترتیب با تولید بیش از ۱۰۱۰ تن و ۱۱۰۰ تن نسبت به مدت مشابه در سال‌های قبل شکسته شده بود و رکورد فروش ماهانه این شرکت نیز در ماه‌های آذر ۱۴۰۱ و تیر ۱۴۰۲ به ترتیب با فروش بیش از ۱۰۴۵ تن و ۱۱۰۴ تن نسبت به مدت مشابه در سال‌های قبل شکسته شده است.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=37053

دیدگاه شما

آخرین اخبار