ماشین لوکس و غول‌ پیکری که پوتین سوار می‌شود!
کد خبر: ۳۷۱۱۰ | تاریخ انتشار : ۰۷-۰۹-۱۴۰۲ - ۸:۲۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

لیموزینی را که پوتین با آن تردد می‌کند برند لوکس و روسی اوروس تولید کرده است. این خودرو سنات نام دارد.

به گزارش ماشین نیوز ؛کشور روسیه به شدت روی تأسیس یک لوکس ساز مخصوص پافشاری کرده و اینجا بوده که شرکت اوروس موتورز متولد شده است. محصولات ابتدایی این خودروساز یعنی سدان های سنات در آغاز مختص مقامات دولتی بوده‌اند اما هم‌اکنون همه‌ی اتباع روسی نیز می‌توانند محصولات اوروس را خریداری کنند.

تصاویری از ماشین لوکس و غول‌ پیکری که پوتین سوار می‌شود!

البته زمانی که می‌گوییم همه‌ی اتباع روسی منظورمان هر فردی نیست. البته فردی که دارای ۲۸۰ هزار دلار پول نقد در حساب خود باشد می‌تواند مالک یکی از این سدان های لوکس شود. بله قیمت اوروس سنات پایه برابر با ۲۸۰ هزار دلار می‌باشد!

تصاویری از ماشین لوکس و غول‌ پیکری که پوتین سوار می‌شود!

با این پول شما مالک لیموزینی خواهید بود که طراحی‌اش کاملاً از رولزرویس فانتوم الهام گرفته ولی کابین آن کاملاً پرزرق‌وبرق و سطح بالاست. زیر کاپوت این خودرو پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۹۸ اسب بخار و گشتاور ۸۸۰ نیوتون متر قرار گرفته است. این نیروگاه آهنین با یک پیشرانه الکتریکی ۶۳ اسب بخاری همکاری می‌کند.

تصاویری از ماشین لوکس و غول‌ پیکری که پوتین سوار می‌شود!

مجموعه قوای محرکه سنات به یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک متصل شده و باعث ایجاد شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴.۹ ثانیه‌ای می‌شود. این عملکرد برای خودرویی با وزن بیش از ۳ تن کاملاً مطلوب است. حداکثر سرعت خودرو نیز به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=37110

دیدگاه شما

آخرین اخبار