رانندگان تاکسی برای تعویض رایگان مخازن گاز اقدام کنند
کد خبر: ۳۷۱۱۹ | تاریخ انتشار : ۰۷-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به آغاز طرح تعویض رایگان مخازن گاز تاکسی‌های گازسوز در خوزستان از رانندگان خواست نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت برای تعویض مخازن اقدام کنند.

به گزارش ماشین نیوز ؛علی اصغر چاغروندی فزود: خودروهای معرفی شده توسط اتحادیه تاکسیرانی می‌توانند با مراجعه به سایت GCR.NIOPDC.IR نسبت به ثبت نام و تعیین نوبت برای تعویض رایگان مخازن با تاریخ منقضی شده و یا فرسوده CNG اقدام کنند.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه استان‌های جنوبی دارای آب و هوای گوگردی و اسیدی هستند مخازن نصب شده روی تاکسی‌ها و ماشین‌های عمومی سریعتر دچار دچار خوردگی و تخریب می‌شوند که لازم است نسبت به تعویض مخازن اقدام کنند.

چاغروندی بیان کرد: بر اساس توافق بین سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مقرر شده این شرکت نسبت به پرداخت هزینه‌های تعویض مخازن گاز اقدام و تعویض در کارگاه‌های مجاز انجام شود تا ضمن جلوگیری از خطر و حفظ ایمنی خودرو از هدررفت فرآورده ناشی از نشتی و خطرات عمومی جلوگیری شود.

سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به اینکه مخازن انبوهی در ۶ کارگاه مستقر در استان فراهم شده تصریح کرد: ثبت نام صاحبان تاکسی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و تعویض مخازن گاز به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

وی در خصوص عرضه بنزین سوپر در سطح شهر اهواز نیز گفت: عرضه بنزین سوپر با توجه به محدودیت تولید و قرارداشتن در ردیف سوخت‌های سبک، محدود است، در حال حاضر بنزین سوپر از اراک، آبادان و اصفهان تامین و در سه نقطه اهواز عرضه می‌شود.

چاغروندی با تاکید بر اینکه مشکلی در خصوص تامین و عرضه بنزین سوپر در اهواز وجود ندارد توضیح داد: بنزین سوپر به اندازه نیاز استان تامین می‌شود؛ در برخی موارد نیز بنزین مورد نیاز استان‌های دیگر توسط خوزستان تامین می‌شود به طوری که انبارهای نظامیه اهواز و اندیمشک طی سالیان گذشته بنزین سوپر استان‌های ایلام، کردستان، کرمانشاه و لرستان را تامین کرده است.

سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز اظهار کرد: این شرکت نیز مطابق با فعالیت شرکت ملی نفت ایران فعالیت دارد و به عنوان یکی از پهناورترین شرکت های پخش فرآورده های نفتی ایران ۱۰ ناحیه را پوشش می‌دهد.

وی افزود: شهر اهواز تمام کارهای مربوط به تهیه، توزیع و عرضه سوخت، سوخت گیری هواپیما، کنترل کمی و کیفی و رعایت اصول ایمنی جایگاه ها را برعهده دارد.

منبع:ایرنا

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=37119

دیدگاه شما

آخرین اخبار