فروش سایبرتراک تسلا از سال ۲۰۲۳ آغاز می‌شود
کد خبر: ۳۷۵۲ | تاریخ انتشار : ۲۰-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

به گفته ایلان ماسک، خودروی مورد انتظار سایبرتراک تسلا از سال ۲۰۲۳ به فروش خواهد رسید.

به گزارش ماشین نیوز ؛خودروسازی تسلا همچنین قصد دارد، در سال جاری بتای گسترده‌ای از فناوری «خودران کامل» را در آمریکای شمالی عرضه کند.

بر اساس گزارش انگجت، ایلان ماسک در جشن افتتاحیه کارخانه گیگا تگزاس شرکت تسلا اعلام کرد که این شرکت سرانجام در سال آینده فروش اتومبیل «سایبرتراک» را آغاز خواهد کرد.

ماسک در حین سخنرانی خود خود روی صحنه، این خودرو را به نمایش گذاشت که همچنان شبیه نسخه‌های قبلی است، با این تفاوت که در‌های آن دیگر دستگیره ندارند، زیرا می‌تواند تشخیص دهد که شما در نزدیکی آن هستید و باید در‌ها را باز کند.

او همچنین بابت تاخیر در عرضه سایبرتراک که برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ اعلام شد عذرخواهی کرد. تاریخ عرضه اصلی و بسیار خوش بینانه تسلا سال ۲۰۲۱ بود، اما در نهایت عرضه این وسیله نقلیه تا سال ۲۰۲۲ و حالا تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است.

سایبرتراک تسلا

این خودروساز، اتومبیل سایبرتراک را در کارخانه تگزاس گیگافکتوری خود تولید خواهد کرد که انتظار دارد به بالاترین حجم تولید یک کارخانه خودرو در آمریکا تبدیل شود. ماسک همچنین به ساخت دیگر گیگافکتوری در سراسر جهان نیز اشاره کرد تا حمل و نقل و تحویل این خودرو‌ها راحت‌تر شوند.

محصولات دیگر تسلا در مسیر تولید

ماسک در طول ارائه خود اعلام کرد که امسال تمرکز آن‌ها روی افزایش تولید است تا به مقیاسی برسند که هیچ شرکتی در تاریخ بشریت به آن دست پیدا نکرده است. از طرفی تمرکز این شرکت در سال آینده بر روی موج عظیمی از محصولات خواهد بود.

علاوه بر سایبرتراک، این شرکت همچنین قصد دارد تسلا Semi EV و همچنین محصولات دیگری را که هنوز معرفی نکرده است، در سال آینده عرضه کند.

ربات انسان نما

ماسک اعلام کرد که ربات انسان نمای Optimus نیز در سال ۲۰۲۳ تولید خواهد شد و برای انجام کار‌هایی طراحی خواهد شد که انسان‌ها مایل به انجام آن نیستند. یکی دیگر از محصولات آینده تسلا که می‌توانیم منتظر آن باشیم، یک روبوتاکسی اختصاصی است.

برچسب ها:, , , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3752

دیدگاه شما

آخرین اخبار