کشف ۲ میلیون لیتر سوخت قاچاق
کد خبر: ۳۷۷۳۹ | تاریخ انتشار : ۱۴-۰۹-۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام شبکه بزرگ قاچاق سازمان‌یافته سوخت و کشف بیش از دو میلیون لیتر سوخت قاچاق خبرداد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار حسین رحیمی با بیان اینکه برخورد و مقابله با قاچاق سازمان‌یافته سوخت از جمله اولویت‌های اصلی پلیس امنیت اقتصادی فراجا است، گفت: در همین راستا نیز ماموران پلیس امنیت اقتصادی فراجا با انجام اقدامات و رصدهای دقیق اطلاعاتی و نیز استفاده از منابع و اطلاعات هموطنان از فعالیت یک شبکه بزرگ قاچاق سوخت با خبر شده ورسیدگی به آن را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات بعدی ماموران مشخص شد که این باند به صورت شبکه‌ای در کشور فعالیت دارد، گفت: این باند در استان‌های تهران، سمنان و قزوین فعالیت داشت و افرادی را به خود جذب کرده بود.

رحیمی با بیان اینکه اعضای این باند اقدام به دپو و نگهداری سوخت کرده بودند، گفت: این افراد قصد داشتند تا در فرصت مناسب اقدام به خارج کردن آن از کشور کرده و به چند برابر قیمت به فروش برسانند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به عملیات همزمان پلیس برای دستگیری اعضای این باند، گفت: با هماهنگی مقام قضایی عملیاتی برای دستگیری اعضا و انهدام این باند به اجرا درآمد و در جریان آن بیش از دو میلیون و ۵۰ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق از محل‌های دپوی در سه استان کشف شد.

وی با بیان اینکه در مجموع اعضای این باند اقدام به ایجاد شش انبار برای نگهداری از سوخت کرده بودند، گفت: همچنین پنج دستگاه خودروی سنگین مخصوص حمل سوخت نیز از این باند کشف شد.

رحیمی درباره نفرات دستگیرشده از اعضای این باند نیز گفت: تاکنون هفت نفر از اعضای این باند در سه استان دستگیر شده‌اند که تحقیقات از آنان برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد همچنان ادامه دارد.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=37739

دیدگاه شما

آخرین اخبار