گارانتی سه ساله برای خودرو‌های مدل ۱۴۰۱
کد خبر: ۴۱۰۶ | تاریخ انتشار : ۲۷-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در ابتدای امسال از افزایش گارانتی محصولات این گروه صنعتی، از دو سال به سه سال خبر داد و این اقدام را مطابق با اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رئیس جمهور و در راستای راهبرد وزیر صمت خواند.

به گزارش ماشین نیوز ؛بابک سلاجقه مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو نیز در این باره گفت: همه خودرو‌های مدل ۱۴۰۱ به بعد و خودرو‌هایی که در اسفند گذشته با مدل ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل شده‌اند، مشمول افزایش دوره گارانتی هستند.

وی افزود: سامانه خدمات پس‌از فروش نیز هم‌اکنون با این رویکرد به روزرسانی شده و برای خودرو‌های مشمول لحاظ خواهد شد. همچنین دفترچه راهنمای خودرو که شرایط گارانتی محصولات ایران‌خودرو در آن درج شده نیز اصلاح و به خودرو‌هایی که از فروردین ماه به بعد تحویل شود، دفترچه جدید ارایه خواهد شد.
 سلاجقه گفت: خودرو‌های پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، سمند و دنا تا پیش از این اقدام، دارای گارانتی دو ساله یا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و خودرو‌های دنا پلاس، رانا و رانا پلاس دارای گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر پیمایش بوده‌اند که پس از اجرا شدن این طرح، گارانتی همه این خودرو‌ها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش، افزایش یافته است.
وی افزود: همه تلاش گروه صنعتی ایران‌خودرو، افزایش رضایت مشتریان از محصولات و خدمات است تا طبق منویات مقام معظم رهبری، هموطنان دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند، با این رویکرد شرکت ایساکو نیز همچنان در تلاش است با تسهیل و چابک‌سازی ارایه خدمات، هر چه سریع‌تر این مهم را تحقق بخشد.
گفتنی است؛مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ همواره آماده ثبت درخواست‌ها، دریافت نظرات و مسایل مشتریان این گروه صنعتی در راستای بهبود کیفیت ارایه خدمات است.
برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=4106

دیدگاه شما

آخرین اخبار