کاهش فروش عامل کاهش قیمت فورد شد؟
کد خبر: ۴۲۷۶۰ | تاریخ انتشار : ۰۲-۱۲-۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

شرکت فورد موتور اعلام کرد که پس از کاهش شدید فروش در ژانویه، قیمت شاسی‌بلند برقی موستانگ ماخ‌ ای خود را تا ۸۱۰۰ دلار کاهش داده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛ فورد اعلام کرد که کاهش قیمت‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که این خودروساز به تطبیق خود با بازار برای دستیابی به ترکیب بهینه رشد فروش و ارزش مشتری ادامه می‌دهد.

خودروساز در میشیگان اعلام کرد که فروش ماخ ای در ایالات‌متحده با ۵۱ درصد کاهش در ژانویه به ۱۲۹۵ دستگاه رسیده است. کراس اوور مدل Y تسلا که با ماخ ای رقابت می‌کند، از ۴۲ هزار و ۹۹۰ دلار قبل از ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال شروع می‌شود.

سازنده خودروهای برقی به رهبری ایلان ماسک در اوایل سال گذشته در تلاش برای افزایش تقاضا و به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، جنگ قیمتی را به راه انداخت. فورد و دیگر خودروسازان قدیمی، حرکت خودروهای برقی خود را کند کرده‌اند و در عوض بر روی مدل‌های هیبریدی و گازسوز تمرکز کرده‌اند.

بر اساس گزارش رویترز، فورد در ژانویه اعلام کرد که تولید وانت پیکاپ لایتنینگ F۱۵۰ خود را کاهش خواهد داد و تولید را در مرکز خودروهای الکتریکی میشیگان روژ به یک شیفت از اول آوریل کاهش می‌دهد.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=42760

دیدگاه شما

آخرین اخبار