عرضه اولین اولترا لاکچری مرسدس در سال ۲۰۲۵
کد خبر: ۴۲۸۳۵ | تاریخ انتشار : ۰۵-۱۲-۱۴۰۲ - ۸:۲۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مرسدس برای اولین بار برنامه های خود را برای مدل های سوپرلوکس برند Mythos در ماه مه ۲۰۲۲ اعلام کرد، اما از آن زمان تاکنون هیچ خبری منتشر نشده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛این ستاره سه‌پر در سند مربوط به نتایج مالی خود برای سال ۲۰۲۳، همان تصویر تیزر را تغییر داد تا اعلام کند اولین مدل در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

اگرچه تصاویری از برند جدید Mythos به عنوان سوپرلوکس ترین خودرو مرسدس در دست نیست اما به نظر می رسد همان محفظه های پشت صندلی که در کلاس SL تندرو شاهد هستیم، در این مدل هم خواهیم دید.

عرضه اولین اولترا لاکچری مرسدس در سال ۲۰۲۵ | اگر قلب تان ضعیف است قیمت مایتوس را نبینید!
Mercedes-Benz AMG SL-Class

آخرین نسل تیپ اسپرت صرفاً با عنوان AMG فروخته می شود، اما نسخه شیک میباخ هم در دست ساخت است. این بدان معناست که مدل آینده با برند Mythos حتی جذاب‌تر خواهد بود. ما فکر می کنیم SL با مارک Maybach اولین محصولی خواهد بود که به فروش می رسد.

برخی به یاد دارند که گوردن واگنر، طراح ارشد مرسدس بنز، در اواسط سال ۲۰۲۲ مدل مفهومی قرمز رنگ مرسدس – مایباخ SL را به نمایش گذاشت که لوگوهای M دوگانه متعددی روی کاپوت مشکی رنگ متضاد با باله عمودی مرکزی حک شده بود.

عرضه اولین اولترا لاکچری مرسدس در سال ۲۰۲۵ | اگر قلب تان ضعیف است قیمت مایتوس را نبینید!
تصویری که گوردن واگنر سال ۲۰۲۲ منتشر کرد

قیمت گذاری ممکن است برای افرادی که قلبشان ضعیف است خطرناک باشد. مدل پایه AMG SL ۴۳ در حال حاضر در ایالات متحده قیمتی ۶رقمی دارد که از ۱۰۹هزار و ۹۰۰ دلار شروع می شود. این قیمت برای مدل ۵۵ به ۱۴۱ هزار و ۳۰۰ دلار و برای مدل ۶۳ به ۱۸۳هزار دلار می رسد. البته قبل از آپشن ها. منطق به ما می گوید که Maybach SL بر اساس مدل ۶۳ خواهد بود و قیمتی بیش از ۲۰۰هزار دلار خواهد داشت. بنابراین در مورد Mythos، اگر قرار باشد به ۳۰۰هزار دلار برسد، شوکه نخواهیم شد.

این خودروساز لاکچری آلمانی Mythos را یک برند فرعی اختصاصی برای «خودروهای کلکسیونی بسیار انحصاری» توصیف کرده است. این خودروها برای تولید در تعداد کم، به «حرفه ای ترین مشتاقان و کلکسیونرهای مرسدس بنز» فروخته خواهد شد. به نظر می رسد این خودروها در کنار خودروهایی مانند بنتلی، استون مارتین و شاید حتی فراری یا مک لارن قرار بگیرند.

احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا Mythos وقتی که Maybach خودنمایی می کند، معنی دارد یا خیر. همانطور که مشهور است، ثروتمندان ثروتمندتر می شوند، بنابراین فرصت های جدیدی برای مرسدس ایجاد می کنند تا با جذب مشتریان ثروتمند با سطح بالاتری از تجمل، این خودروساز سود خود را افزایش دهد.

عرضه اولین اولترا لاکچری مرسدس در سال ۲۰۲۵ | اگر قلب تان ضعیف است قیمت مایتوس را نبینید!

در سال ۲۰۲۳، خط تولید مایباخ شاهد افزایش ۱۹ درصدی فروش خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود و مرسدس را تشویق کرد تا برای خودروهای گران‌تر و سودآور تلاش کند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=42835

دیدگاه شما

آخرین اخبار