سایپاسیتروئن رکورد تولید سال ۱۴۰۱ را شکست
کد خبر: ۴۳۱۳۵ | تاریخ انتشار : ۱۰-۱۲-۱۴۰۲ - ۶:۵۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون برنامه ریزی و لجستیک شرکت سایپاسیتروئن گفت: با تلاش و پشتکار همکاران شرکت سایپاسیتروئن و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت زنجیره تامین گروه، شرکت سایپاسیتروئن توانست از مجموع تولید سال گذشته خود عبور کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛ شهرام عبرانی گفت: سایپاسیتروئن در سال گذشته تولید ۱۱۰۱۱۰ دستگاه از محصولات برند سایپا را محقق کرده بود که در ۹ اسفند ماه سال جاری توانست با تولید ۱۱۰۲۱۰ دستگاه رکورد تولید سال قبل خود را بهبود بخشد.

او افزود: تا ۹ اسفندماه این شرکت توانسته ۶۸۷۶۹ دستگاه ساینا اس، ۳۸۸۳۹ دستگاه ساینا اس دوگانه سوز و ۲۶۰۲ دستگاه ساینا اس اتوماتیک تولید کند.

عبرانی با بیان اینکه این رکورد حاصل تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان شرکت و حمایت های معاونت برنامه ریزی جامع تولید گروه و شرکت های سازه گستر و مگاموتور است، افزود: شرکت سایپاسیتروئن تاکنون موفق به تحقق ۹۰ درصد از برنامه تولید سال جاری شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با رشد ۷ درصدی تیراژ تولید همراه شده است.

 معاون برنامه ریزی و لجستیک شرکت سایپاسیتروئن ابراز امیدواری کرد که با همت تمامی کارکنان و هدایت مدیریت ارشد شرکت، در پایان سال جاری نیز شاهد تداوم رشد تولید نسبت به سال قبل باشیم.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=43135

دیدگاه شما

آخرین اخبار