مجمع عمومی عادی شرکت لیزینگ خودرو غدیر برگزار شد
کد خبر: ۴۴۱۹ | تاریخ انتشار : ۰۴-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ خودرو غدیر در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور سهامداران، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره شرکت، نماینده سازمان بورس و نماینده سازمان حسابرسی برگزار شد.

به گزارش ماشین نیوز  ،در این مجمع که روزچهارشنبه ۲۴ فروردین ماه امسال در سالن ساپکو و به صورت برخط و حضوری برگزار گردید، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیات‌مدیره به نمایندگان سهامداران ارائه شد.

مرتضی ادیبی، مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و اعضای هیات مدیره و سهامداران، به ارائه گزارش عملکرد شرکت و تشریح برنامه های آینده آن پرداخت.

وی اظهار داشت : ورود به بازار مسکن و توسعه فعالیت ها در بازارهای مختلف از جمله حضور فعال در بخش های تجهیزات و لوازم پزشکی ، لوازم خانگی و کالای دیجیتال ، قطعات یدکی خودرو و سایر موارد ازاهداف مهم شرکت است.

به گفته وی امسال اصلاح ساختار سرمایه درجهت افزایش میزان تسهیلات در دستور کار قرار گرفته است. ادیبی افزود: فعالیت های بازاریابی شرکت،گسترده تر شده است و در سال جدید اتفاق های خوبی در راه است.

مدیرعامل شرکت لیزینگ خودرو غدیر اضافه کرد: زیرساخت های الکترونیکی، با توجه به الزامات بانک مرکزی، بهبود پیدا کرده تا بخشی از روند اعطای تسهیلات از طریق سیستم الکترونیکی پیش برود و در این زمینه شاهد رضایتمندی مشتریان باشیم. در موضوع نظام اعتبارسنجی نیز اقداماتی صورت گرفته تا با بهبودآن ، ضمن کاهش معوقات ، با امنیت خاطر بیشتری تسهیلات پرداخت کنیم.

ادیبی با اشاره به مذاکرات متعدد انجام شده با شرکت های مختلف، از انعقاد قراردادهای جدید خبرداد و اعلام کرد: تاکنون با دو شرکت قراردادهایی منعقد شده است و پیش نویس قراردادهای دیگر آماده شده که به زودی به امضا خواهد رسید.

در ادامه ، پس از قرائت گزارش بازرس قانونی، حسابرس مستقل و نیز گزارش فعالیت هیات مدیره، دستورات مجمع و صورتهای مالی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و مبلغ تقسیم سود،۱۰۰ ریال به ازای هر سهم مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=4419

دیدگاه شما

آخرین اخبار