بوگاتی در نمایشگاه CES از یک اسکوتر الکتریکی رونمایی کرد!
کد خبر: ۴۵۶ | تاریخ انتشار : ۲۱-۱۰-۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

بوگاتی با شرکت بین‌المللی Bytech همکاری کرد تا از یک اسکوتر تاشو تمام الکتریکی که برای استفاده روزمره طراحی شده است، رونمایی کند.

به گزارش ماشین نیوز ،فن‌آوری‌های مدرن زیادی امسال در نمایشگاه محصولات الکترونیک مصرفی (CES) معرفی شدند. به عنوان مثال، خودرو جدید بی ام و  iX که تغییر رنگ می دهد، خودرو پینیفارینا و نمونه اولیه کریسلر Airflow از جمله این موارد است. به نظر می‌رسد بوگاتی نیز با یک خودروی تمام الکتریکی در نمایشگاه حضور داشته است اما قطعاً آن چیزی که انتظار داشتید نیست.

این شرکت فرانسوی که اکنون متعلق به ریماک است، با شرکت بین‌المللی Bytech همکاری کرد تا از یک اسکوتر تاشو تمام الکتریکی که برای استفاده روزمره طراحی شده است، رونمایی کند. این اسکوتر که در سه رنگ آبی ، نقره‌ای و مشکی موجود است، تنها ۱۵.۹ کیلوگرم وزن دارد و از یک موتور الکتریکی ۷۰۰ وات نیرو می‌گیرد.

بوگاتی می‌گوید طراحی اسکوتر آیرودینامیک و کاربردی با قاب آلیاژی منیزیمی است که بسته باتری قابل حمل و قابل جابجایی را نگه می‌دارد. با یک بار شارژ بردی تا ۳۵ کیلومتر را با سرعت ۲۹.۷ کیلومتر در ساعت فراهم می‌کند. سه حالت رانندگی (اقتصادی، شهری و اسپرت) و یک عملکرد کروز کنترل در دسترس وجود دارد.

بوگاتی در نمایشگاه CES از یک اسکوتر الکتریکی رونمایی کرد!

این اسکوتر به یک سیستم ترمز دوگانه با ABS الکترونیکی در چرخ عقب متکی است، چیزی که اغلب در اسکوترها وجود ندارد. این اسکوتر برقی همچنین مجهز به چراغ‌های راهنما، پایه روشن‌شده و لوگوی طرح‌نمای مونوگرام «EB» عقب است که از Ettore Bugatti می‌آید و «هنر، سبک و عملکرد» خودرو را بهبود می‌بخشد.

بوگاتی در نمایشگاه CES از یک اسکوتر الکتریکی رونمایی کرد!

شایان ذکر است که این اولین بوگاتی برقی نیست، اما در عوض اولین بوگاتی برقی با دو چرخ است. بوگاتی Baby II که در سال ۲۰۲۰ آزمایش شده ، حداکثر قدرت ۱۳.۴ اسب بخار  و حداکثر سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت دارد.

بوگاتی در نمایشگاه CES از یک اسکوتر الکتریکی رونمایی کرد!
برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=456

دیدگاه شما

آخرین اخبار