آغاز پیش فروش شاهین از امروز
کد خبر: ۴۶۳۷ | تاریخ انتشار : ۰۸-۰۲-۱۴۰۱ - ۷:۱۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

گروه خودروسازی سایپا، پیش فروش خودروی شاهین را بدون انجام قرعه کشی از امروز آغاز می کند و تمام متقاضیان تا تکمیل ظرفیت فرصت ثبت نام دارند.

به گزارش ماشین نیوز ؛گروه خودروسازی سایپا دومین مرحله از پیش فروش محصول شاهین را از امروز(۸ اردیبهشت) ساعت  ۱۰ صبح آغاز می کند و این امر تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در این مرحله از فروش، شاهین جی عرضه می شود و زمان تحویل این خودرو در ماه های مرداد و شهریور در نظر گرفته شده است، بر این اساس متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com می توانند نسبت به ثبت‌نام خودرو یاد شده اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای توزیع مناسب خودرو به متقاضیان و ۸ فرمان رئیس جمهور که اواخر سال گذشته ابلاغ شد و در آن به حذف تدریجی روند قرعه کشی با افزایش عرضه تاکید شده بود و همچنین پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودرو شاهین را از فرآیند قرعه کشی حذف کرد.

یکی از برنامه های مهم گروه خودروسازی سایپا در سال جاری افزایش تولید و ارتقای کیفیت شاهین است و این خودرو که محصول به روز بازار است، طی ۴۵ روز با تلاش شبانه روزی کارگران و مهندسان در روزهای پایانی سال گذشته، ارتقای کیفیت قابل توجهی نسبت به گذشته داشته است.

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=4637

دیدگاه شما

آخرین اخبار