کشف دو ‌محموله‌ سوخت قاچاق در خوزستان
کد خبر: ۴۷۴۸۸ | تاریخ انتشار : ۲۰-۰۳-۱۴۰۳ - ۱۲:۴۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

در دو عملیات جداگانه پلیس در امیدیه و هندیجان، کشف ۵۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع، کشف و ضبط شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ کامران خوشناموند فرمانده انتظامی هندیجان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سوخت قاچاق در یک انبار از انبارهای حاشیه شهرستان هندیجان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری پلیس امنیت اقتصادی هندیجان پس از انجام تحقیقات نامحسوس و حصول اطمینان از دپوی سوخت، در بازرسی از محل ۴ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی هندیجان با بیان اینکه ارزش سوخت کشف شده توسط کارشناسان ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان امیدیه نیز از کشف یک هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی رحیمی گفت: ماموران پاسگاه انتظامی بخش جایزان حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی این شهر به دودستگاه وانت بار مشکوک شدند و آن‌ها را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروها، مقدار یک هزار و ۵۰۰ لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق و خارج از شبکه توزیع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی امیدیه با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه گفت: متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ رحیمی خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان به منظور مشارکت در این امر، هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=47488

دیدگاه شما

آخرین اخبار