ماشین نیوز

کد خبر: ۴۸۶۳ | تاریخ انتشار : ۱۷-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

کم¬کم به ماه های گرم و روزهای طاقت فرسای سال نزدیک می شویم اما این آخرین روزهای ماه مبارک رمضان برای خیلی از کسانی که روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ماه مهمان پیست آزادی تهران بودند نه تنها کسل کننده نبود، بلکه فرصتی برای یک تجربه هیجان انگیز محسوب می شد، به خصوص برای علاقه مندان به خودرو و مالکانی که به دنبال خرید محصولات جدید بازار هستند.

چشم نواز مثل ایکس۵۵ پرو

به گزارش ماشین نیوز ؛یک امکان ویژه برای مهمانان مراسم تست درایو مدیران خودرو مشاهده جدیدترین عضو خانواده ام وی ام از نزدیک و آشنایی با تمام جزئیات و مشخصات فنی، رفاهی و ایمنی این خودرو بود. در قسمتی از محوطه پیست آزادی تهران دو خودرو به رنگ های سفید و سیاه در کنار هم خودنمایی می کردند، جایی که کارشناسان این شرکت شرح دقیقی از کلیه امکانات نسل جدید ایکس۵۵، به ویژه دوربین ۳۶۰ درجه، گرم کن صندلی ها، کول باکس، کروز کنترل و… در اختیار علاقه مندان قرار دادند تا فرصت پیدا کنند پیش از عرضه رسمی این خودرو با تمامی جزئیات آن آشنا شوند.

غافلگیری در نگاه اول

آنچه نظر علاقه مندان را در همان ابتدای تست رانندگی به خود جلب می کرد طراحی داخلی کاملا جدید و بروز ایکس۵۵ پرو با داشبورد کاملا جدید، صفحه نمایش بزرگ ۲۵/۱۰ اینچی، تعویض دنده برقی و نورپردازی ۷ رنگ داخل کابین با ارگونومی جذاب بود که تغییراتی اساسی نسبت به مدل قبلی این خودرو محسوب می شود و باعث می شد افراد ابتدا فرصتی را به مشاهده و لمس این تغییرات اختصاص دهند.

 چابک تر از همیشه

هیجان رانندگی با یک خودرو تازه نفس چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت. این در چهره خیلی افراد پس از تست رانندگی خودرو در پیست نمایان بود. در واقع، گشتاور ۲۳۰ نیوتونی و قدرت ۱۵۶ اسب بخاری که از موتوری ۱.۵ لیتری توربو ایکس۵۵ به دست می آید مالکان خودروهای رقیب را که برای تست این خودرو آمده بودند به راحتی غافلگیر می کرد.

گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته  CVTبه کار رفته در این خودرو نیز برای منتقدان گیربکس های CVT خبر خوبی نبود، زیرا بسیاری از افراد نسبت به بهبودهای صورت گرفته در گیربکس جدید، به ویژه تاخیر کمتر در  انتقال قدرت و شتاب خوب این خودرو ابراز رضایت داشتند.

زمان عرضه

در بازار پررقابت کراس اوورها این بار مدیران خودرو تلاش دارد نمایشی درخور از نسخه پرو این خودرو داشته و علاقه مندان را با ویژگی ها و امکانات آن به خوبی آشنا کند. مراسم تست خودرو، این فرصت را برای گروهی از علاقه مندان ایجاد کرد، اما سایرین نیز با توجه به برنامه شرکت مدیران خودرو برای عرضه رسمی این خودرو در سه ماهه نخست سال جاری، زمان زیادی منتظر نخواهند ماند. در حال حاضر با مراجعه به صفحه رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس https://mvmco.org/x55pro/ می توان اطلاعات دقیقی از این خودرو و خبرهای مرتبط با آن به دست آورد.

 

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=4863

دیدگاه شما

آخرین اخبار