تامین کامل کالاهای اساسی در فروشگاه های زنجیره ای
کد خبر: ۵۳۱۶ | تاریخ انتشار : ۲۴-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

عالی پور بر تامین کامل کالاهای اساسی با نرخ جدید در فروشگاه های زنجیره ای تاکید کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ منصور عالی پور رئیس اتحادیه درگفتگوی زنده با رسانه‌ی  ملی در خصوص اندیشیدن تدابیر لازم برای تامین کالاهای اساسی اظهار داشت: در طول هفته گذشته هماهنگی های لازم برای عرضه کالا‌ها با قیمت جدید صورت گرفته است. دو روز گذشته شاهد خرید هیجانی برخی از مردم بودیم، اما هم اکنون تمامی کالای اساسی با قیمت ها‌ی جدید اعلامی در حال عرضه است.

عالی پور در ادامه افزود: در زمینه دپوی تامین کالا خوشبختانه مشکلی وجود ندارد و روغن، مرغ و گوشت بصورت مستمر در حال تامین و توزیع است.
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در ادامه تصریح کرد: در ارتباط مستمر با دفاتر تخصصی در خصوص تغییر قیمت و بحث توزیع کالا‌ها هیچ کمبود و محدودیتی برا‌ی خرید مردم گذاشته نشده است و اگر یک واحد فروش تخفیفی گذاشته باشد مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی در خصوص میزان سفارش گذاری گفت: شرکت‌ها از تامین‌کنندگان مختلفی تامین کالا را سفارش گذاری می‌کنند که در حال حاضر این روال بصورت عادی در حال انجام است.
عالی پور با بیان اینکه وقتی تغییر نرخی اعمال می شود، از زمان تولید کالا با قیمت جدید تا عرضه در بازار مدت زمانی طول میکشد که این یک روند عادی است.
برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5316

دیدگاه شما

آخرین اخبار