شرایط ثبت نام دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه جامع فروش
کد خبر: ۵۴۶۶ | تاریخ انتشار : ۲۶-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

خودروهای دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری به صورت آنلاین از طریق قرعه کشی به فروش خواهند رسید.

به گزارش ماشین نیوز ،امیر میرمنصف رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در همین رابطه گفت: پیش از این برنامه فروش خودروهای مذکور را در برنامه داشتیم که با توجه به برنامه وزارت صمت موکول به فروش در سامانه قرعه‌کشی شد. هرچند پیش تر نیز فروش بهمن به صورت آنلاین از طریق پرتال ایرانی کار انجام می‌گرفت ولی این‌بار با سیستم قرعه کشی در همین پرتال انجام خواهد گرفت که امیدواریم این روش اخلالی در سیستم فروش بهمن ایجاد نکند.

رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن یادآور شد: طرح پیش‌فروش آنلاین فیدلیتی پرایم در دو مدل پنج و هفت نفره با قیمت غیر قطعی و تحویل هفته آخر شهریور انجام می شود. همچنین فروش آنلاین دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم در دو تیپ با قیمت قطعی و تحویل هفته آخر تیر انجام خواهد شد.

وی در همین رابطه افزود: این ثبت نام به مدت یک هفته ادامه دارد.

میرمنصف با اشاره به سرمایه گذاری گروه بهمن برای تولید بدنه و خطوط مونتاژ و داخلی سازی خودروهای تولیدی خود گفت: بدین منظور گروه بهمن با منصفانه‌ترین قیمت عرضه می‌نماید و در مقام مقایسه با بخش سواری و تجاری بهترین قیمت‌ها را با حداقل سود در نظر گرفته است، چرا که اعتقاد دارد نگهداری مشتری در زمان سختی بازار اعتماد مشتریان را به دنبال دارد ولی این روند و مقایسه با خودروهای دیگر سبب تقاضای بیشتر از سوی متقاضیان شده است.

وی ادامه داد: در این جهت گروه بهمن برای رسیدن خودرو به خریداران واقعی هرآنچه تمهید بود بکار بست حال که با دخالت وزارت صمت در زمینه فروش خودرو مواجه شده، به جهت امید برای رسیدن به خودروهای خود به دست مشتریان واقعی در این طرح فروش شیوه قرعه کشی را گذاشته است.

 

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5466

دیدگاه شما

آخرین اخبار