سامانه یکپارچه فروش خودرو دچار مشکل شد
کد خبر: ۵۶۰۱ | تاریخ انتشار : ۲۸-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در آغار به کار دچار مشکل و اختلال شد و امکان ثبت‌نام وجود ندارد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، با دستور وزارت صمت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را طراحی کرده است. بر اساس اعلام پیشین، قرار بود این سامانه از ساعت ۹ صبح دیروز ، آغاز به کار کند اما برخی کاربران از اختلال در این سایت فروش خودرو خبر می‌دهند.

بسیاری از مخاطبین اعلام کرده اند موفق به ثبت مشخصات و پیش ثبت نام نشده اند. به نظر می‌رسد عدم پیش بینی درست از میزان استقبال مردم و میزان هجوم مردم به این سامانه، باعث شده است روند ثبت نام با کُندی پیش برود.

روز دوشنبه اگر کاربری به سایت سامانه یکپارچه وارد می شد، در صفحه اصلی آن نام،مشخصات و لینک ثبت‌نام چندین محصول آماده بود.اما اکنون به جای همه آنها تنها یک عبارت درج شده است: «در حال دریافت اطلاعات».

از سوی دیگر فرایند ورود/ثبت‌نام نیز اکنون در این سایت تکمیل نمی‌شود. برخی می‌گویند تا نیمه راه رفته‌اند اما نتوانستند فرایند آن را به پایان برسانند یا یکی از گزینه‌های انتخاب فعال نبوده است.

در همین زمینه وزارت صمت این مسئله را به اولین روز باز شدن این سایت مرتبط می‌داند و می‌گویند که در مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت آینده مشکل بر طرف خواهد شد.

وزارت صمت برای رفع این بحران، زمان یک هفته‌ای برای پیش ثبت نام را پیش بینی کرده است تا کمی از فشار وارده به سرور‌های سامانه یکپارچه کاهش یابد.

سامانه یکپارچه فروش خودرو دچار مشکل شد!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5601

دیدگاه شما

آخرین اخبار