هراز و کندوان ۶ خرداد‌ یک‌طرفه می‌شود
کد خبر: ۶۱۰۱ | تاریخ انتشار : ۰۵-۰۳-۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه ششم خرداد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد و در هراز تردد از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

به گزارش ماشین نیوز ؛مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور اظهار کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۲۳ دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

*‌ ‌افزایش ۷.۷ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

وی بیان کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه ‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌‌‌ ۲۴۸۲ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۷.۷ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و تردد روان در جاده‌های شمال

معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیکی محورهای تهرا‌ن-شمال‌ اظهار داشت: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌تردد روان مسیر رفت و برگشت‌ محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان همچنین آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌‌ نشان می‌‌دهد.‌

مخبر از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل مهرویلا تا پایانه شهید کلانتری خبر داد.

* بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان و مازندران 

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان و مازندران گفت:‌ در دیگر جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* انسداد جاده هشتگرد – طالقان و محور لاسم – ارجمند

معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

مخبر تصریح کرد: همچنین جاده‌ سی‌سخت-پادنا، جاده وازک – بلده، محور هشتگرد – طالقان، محور لاسم – ارجمند در استان مازندران و محور ریگان – ایرانشهر‌‌‌‌‌ به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.

* آزادراه‌ ‌های کرج‌-قزوین و ‌‌تهران-کرج پرترددترین جاده‌های کشور

وی بیان داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌کرج‌-قزوین با ۱۳۴ هزار تردد، آزادراه‌ ‌‌تهران-کرج با ۱۳۲ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران‌ با ۱۲۳ هزار تردد، ثبت شد.

* محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا روز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

‌تردد موتور سیکلت‌ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ از محورهای کرج – چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

* هراز و کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود

‌در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

‌در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ همان روز از آب اسک به رودهن ‌در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز‌ تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه و جمعه‌ مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ و ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ از محور هراز ممنوع است.

منبع: فارس

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=6101

دیدگاه شما

آخرین اخبار