خدمات پس از فروش برای خودرو اجباری است
کد خبر: ۶۵۴۲ | تاریخ انتشار : ۱۶-۰۳-۱۴۰۱ - ۷:۰۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: خدمات پس از فروش برای اولین بار در تاریخ صنعت خودرو اجباری شده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛مهدی اسلام‌پناه می‌گوید: پروانه‌های بهره برداری از یک و دو ساله به یک و سه ماهه تغییر ماهیت داد. استاندارد‌هایی که تعلیق شده بود رفع تعلیق شد. دستورالعمل‌ها و رویه‌ها بازنگری شد. اتفاقاتی افتاده، اما تا رسیدن به مرحله مطلوب و ادا کردن حق مردم فاصله زیادی داریم.

به گفته او، متاسفانه رسانه‌های معاند از بیان متفاوت بین ما از دفاع از مردم سوء استفاده می‌کنند. ما متولی کیفیت و مدعی‌العموم این موضوع هستیم و امیدواریم رضایت مردم را رقم بزنیم. چند بار اعلام کردم که کاسه صبر مردم نسبت به این حوزه لبریز شده است.کار‌های زیادی انجام شده که از جمله آن‌ها تغییر زمان بهره برداری است.

 ۱۰ اردیبهشت امسال سردار کمال هادیانفر در واکنش به انتقاد مهدی اسلام پناه، رئیس سازمان ملی استاندارد که گفته بود: «ژنرال‌های سلبریتی اخیرا در برخی فضا‌ها ورود می‌کنند» تاکید کرد من ژنرال سلبریتی نیستم و برای رئیس سازمان استاندار متاسفم که از چنین عناوینی استفاده می‌کند. ما هر ساعت ۲کشته داریم و از این موضوع نمی‌گذریم. تصادف امر اجتناب ناپذیری است، اما اینکه کسی داخل ماشین آتش بگیرد و از آهن پاره نتواند خارج شود به هیچ چیزی به غیر از غیراستاندارد بودن خودرو‌ها ربط ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=6542

دیدگاه شما

آخرین اخبار