کندوان از ساعت ۱۶ امروز یک‌طرفه می‌شود
کد خبر: ۶۵۷۴ | تاریخ انتشار : ۱۶-۰۳-۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در کندوان و یک‌طرفه شدن آن از ساعت ۱۶ امروز، از تردد نیمه‌‌سنگین جاده هراز خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ یدالله جهان‌تاب با ابراز اینکه “هم‌اکنون وضعیت جاده‌ کندوان از مرزن‌آباد به‌سمت تهران سنگین است”، اظهار کرد: این تردد سنگین به‌طول ۳ کیلومتر این جاده است که با مدیریت پلیس راه محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

وی افزود: با توجه به حجم ترافیک از ساعت ۱۶ امروز جاده کندوان یک‌طرفه می‌شود.

جهان‌تاب با اشاره به تردد در جاده هراز از وضعیت نیمه‌سنگین این جاده خبر داد و گفت: در این جاده مشکلی بر آمدوشد وسایل نقلیه نیست فقط مسافران با آرامش مدیریت رانندگی خود را داشته باشند.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه وضعیت تردد در جاده سوادکوه پرحجم است، عنوان کرد: همچنین در جاده کیاسر آمدوشد به‌شکل روان است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: از ساعت ۱۲ نیمه‌شب امروز تمامی اعمال محدودیت در جاده‌های هراز، سوادکوه و کیاسر برداشته و تردد برای ماشین‌های سنگین آزاد می‌شود.

محدودیت‌ ترافیکی در محور کرج ـ چالوس/ جاده برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد
جهان‌تاب خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که اعمال محدودیت و ممنوعیت ترافیکی به‌منظور تسریع و ایجاد ایمنی در آمدوشد آنها، آسایش و آرامش همراهانشان، جلوگیری از حوادث است پس با داشتن سعه صدر همراه عوامل پلیس راه و راهور باشند.
منبع: تسنیم
برچسب ها:, , , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=6574

دیدگاه شما

آخرین اخبار