کیفیت؛ سرلوحه کار خدمات پس از فروش سایپا
کد خبر: ۶۶۱۱ | تاریخ انتشار : ۱۷-۰۳-۱۴۰۱ - ۷:۱۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا گفت: سایپایدک، افزایش کیفیت در خدمات را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است و به همین منظور از همکاری با سایر شرکت‌ها در این زمینه استقبال می‌کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛سیدمحمدرضا موسوی با بیان این مطلب افزود: سایپایدک در راستای تکریم مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت، طی دو سال گذشته موفق به کسب بالاترین امتیاز رضایتمندی مشتریان شده و این موفقیت بیانگر این است که با همت و تلاش شبکه گسترده خدمات پس از فروش، کیفیت خدمات نسبت به گذشته افزایش یافته است.

او ادامه داد: شرکت سایپایدک با طی یک مسیر صعودی و تعریف پروژه‌های بهبود به منظور جلب رضایت مشتریان و تکریم ارباب رجوع، توانست گام‌های مهمی در این مسیر بردارد.

مدیرعامل سایپایدک گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده توسط وزارت صمت، ۹۵ درصد نمایندگی‌های مجاز گروه سایپا موفق به کسب رتبه یک و دو شدند و اهداف ابلاغی وزارت صمت در رتبه بندی نمایندگی‌های مجاز به طور کامل محقق شد.

موسوی با اشاره به اهمیت آموزش فنی مستمر شبکه خدمات پس از فروش، گفت: یکی از مواردی که همواره مورد توجه مدیران ارشد سایپایدک در بحث آموزش بوده، همکاری با دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش به منظور به روز رسانی استاندارد آموزشی است که با توجه به همکاری‌های یاد شده، موفق به تدوین و به روز رسانی استاندارد خدمات پس از فروش خودروهای سبک در مشاغل تعمیرکار، امدادگر و سرویس کار در وزارت آموزش و پرورش شدیم.

او به ورود خودروهای جدید سایپا به بازار اشاره کرد و با تاکید بر آمادگی بالای شبکه نمایندگی‌ها به ارائه خدمات گسترده و با کیفیت، طرح‌ریزی و اجرای مکانیزم عیب‌یابی صحیح و کنترل کیفیت فعال و کاهش میزان برگشتی از ۱۱.۷ به ۱.۸ درصد و تمرکز بر خطوط کسب و کار را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه خدمات پس از فروش  برشمرد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=6611

دیدگاه شما

آخرین اخبار