دلیل تاخیر تولید کامیون تسلا مشخص شد
کد خبر: ۷۵۳۳ | تاریخ انتشار : ۰۳-۰۴-۱۴۰۱ - ۹:۳۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مشکلات در زنجیره تامین باعث تاخیرچند ساله در تولید کامیون تسلا شده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛شرکت تسلا در سال ۲۰۱۷ قصد داشت خودروی نیمه کامیون خود را با نام Semi تولید کند، اما بنا به دلایلی عرضه این اتومبیل به تاخیر افتاد و به دست کاربران نرسید.

این خودرو قرار بود با چهار موتور الکتریکی  به بازارهای جهانی عرضه شود. در همین راستا ، شرکت تسلا اعلام کرده بود که  Semi  ایمن‌ترین و راحت‌ترین کامیون تاریخ است.

بعد از چندین سال انتظار می‌رود که توسعه دهندگان کامیون تسلا را  به روزرسانی و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کرده باشند. این در حالی است که هیچ صحبتی در مورد این کامیون  از سوی ایلان ماسک در طول چند سال گذشته صورت نگرفته است. اگرچه این کامیونی نیست که مصرف کنندگان بتوانند آن را بخرند، اما هنوز هم کنجکاوی عمومی در مورد تأثیری که تسلا ممکن است بر آینده صنعت حمل و نقل داشته باشد وجود دارد. پیش بینی می‌شود تسلا Semi در مرحله ساخت باشد.

 کامیون تسلا

پیش بینی می‌شود مشکلات زنجیره تامین، عامل تاخیر قابل توجه کامیون تسلا باشد. این مشکل همه خودروسازان بزرگ طی دو سال گذشته بوده اما به نظر می‌رسد تاخیر‌های تسلا طولانی‌تر و فراوان‌تر از رقبای خود باشد. بر اساس یک پرونده SEC که توسط تسلا تهیه شده انتظار می‌رود در سال جاری کامیون سامی راه اندازی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=7533

دیدگاه شما

آخرین اخبار