با ۳۰۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟
کد خبر: ۷۷۶ | تاریخ انتشار : ۲۹-۱۰-۱۴۰۰ - ۷:۴۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

دنا توربوپلاس دنده ای از ۴۹۲ میلیون تومان به ۴۹۱ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛بازار خودرو شاهد ریزش گسترده قیمت‌ها بوده است و خودروهای دنا، پژو، تیبا و رانا در ۲۴ ساعت گذشته ارزان شدند.

بررسی بازار خودرو از ریزش گسترده قیمت ها در ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد به طوری که در بین خودروهای پژو مدل ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۱۳۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۶۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۶ میلیون تومان رسیده است و ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۳۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

گفتنی است که در میان این کاهش قیمت ها پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی را تجربه کردند و به ترتیب یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان قیمت خورده اند.

خودروهای تیبا نیز شاهد کاهش قیمت ها بوده‌اند به طوری که تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۱ میلیون تومان قیمت خورده است و تیبا ۲ مدل ۱۳۹۹ نیز با کاهش قیمت یک میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته امروز ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز از این کاهش قیمت ها در امان نبوده اند به طوری که دنا توربوپلاس دنده ای از ۴۹۲ میلیون تومان به ۴۹۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/دنا معمولی ٣۶٢ میلیون تومان شد

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=776

دیدگاه شما

آخرین اخبار