حجم ترافیک صبحگاهی در معابر اصلی تهران
کد خبر: ۸۲۶۵ | تاریخ انتشار : ۱۵-۰۴-۱۴۰۱ - ۸:۱۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر بزرگراهی و اصلی تهران امروز در اکثر محورها و معابر پایتخت سنگین ولی در حال حرکت گزارش می گردد.

به گزارش ماشین نیوز ؛تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و بزرگراههای بابایی همت ، زین الدین ، حکیم ، آزادراه ،  نیایش نواب  و خیابان آزادی جز پرترافیک ترین معابر صبحگاهی شهر تهران هستند .

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبحگاه چهارشنبه   پانزدهم تیرماه ۱۴۰۱  صورت پذیرفت ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم .

سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی می باشند .

وی بیان داشت : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از کبیری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی هستند .

سرهنگ شریفی افزود : بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان، صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی گفت : شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=8265

دیدگاه شما

آخرین اخبار