یزان افزایش نرخ طرح ترافیک در سال آینده
کد خبر: ۹۲۴ | تاریخ انتشار : ۰۳-۱۱-۱۴۰۰ - ۷:۱۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه نرخ طرح ترافیک برای سال ۱۴۰۱ متناسب با تورم و حتی کمتر از آن خواهد بود گفت: تغییرات در اجرای طرح ترافیک قطعی نیست و نیاز به مطالعات بیشتر دارد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سیدمجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  درباره سرانجام اجرای طرح ترافیک در پایتخت برای سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: هفته‌های گذشته لایحه‌ای در مورد طرح ترافیک توسط شهرداری تهران به شورای شهر ارائه شد که یک فوریت آن به تصویب رسید و قرار شد در کمیسیون‌های مشترک بررسی‌های لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در این لایحه عمده تغییرات در مورد مبلغ طرح ترافیک بوده و تغییر در ساختار فعلا مدنظر نبود،‌گفت: میزان افزایش نرخ طرح ترافیک برای سال آینده متناسب و کمتر از افزایش تورم پیش‌بینی شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تغییر در طرح ترافیک هنوز قطعی نشده و نمی‌توان الان اعلام کرد که طرح برای سال آینده دارای تغییرات فاحش در اجرا خواهد بود.

شفیعی با تأکید بر اینکه تغییر در ساختار اعم از ساعات اجرا طرح ترافیک نیازمند مطالعه و بررسی‌های کامل است گفت: ان‌شاءالله در جلسات شورای شهر و شورای عالی طرح ترافیک تصمیمات لازم برای طرح ترافیک گرفته و نتیجه و مصوبه‌ها ابلاغ خواهد شد.

 

منبع: فارس

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=924

دیدگاه شما

آخرین اخبار