فورد تولید خود را کاهش می‌دهد
کد خبر: ۱۹۲۴ | تاریخ انتشار : ۲۷-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

شرکت فورد که هفته گذشته، تولید خود را در ۸ کارخانه در ایالات متحده، مکزیک و کانادا کاملاً متوقف کرده و یا کاهش داده بود، اعلام کرد که فعالیت برخی از کارخانه‌های مونتاژ خود را نیز در هفته جاری میلادی به علت محدودیت‌های جهانی تراشه متوقف خواهد کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ شرکت آمریکایی فورد روز دوشنبه اعلام کرد که تولید را در برخی از کارخانه‌های مونتاژ خود در هفته جاری میلادی به علت محدودیت‌های عرضه تراشه در جهان متوقف خواهد کرد.

کلی فلکر، سخنگوی این شرکت خودروسازی در ایمیلی به رویترز گفت که فعالیت کارخانه اوهایو و خط تولید ون ترانزیت در تاسیسات کانزاس سیتی متوقف خواهد شد اما در کارخانه‌های مونتاژ کامیون کنتاکی، شیکاگو و دیربورن، کار با کاهش شیفت کاری ادامه خواهد یافت.

این در حالی است که هفته گذشته، فورد تولید خود را در ۸ کارخانه در ایالات متحده، مکزیک و کانادا متوقف کرده و یا کاهش داده بود.

در تاریخ ۴ فوریه، این شرکت اعلام کرد که تولید در دوره سه ماهه جاری در بحبوحه بحران جهانی تراشه کم خواهد بود و انتظار می رود حجم تولید زودتر از نیمه دوم سال ۲۰۲۲ افزایش نیابد.

بر اساس این گزارش، اعتراضات کامیون داران که مرز ایالات متحده و کانادا را مسدود کرده است نیز بر مشکل خودروسازان آمریکایی افزوده است چرا که آنها قادر به دریافت قطعات ساخته شده در کارخانه های خود در کانادا نیستند.

منبع: تسنیم

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=1924

دیدگاه شما

آخرین اخبار