فروش فوق‌العاده پنج محصول سایپا از امروز
کد خبر: ۲۱۶۵ | تاریخ انتشار : ۰۵-۱۲-۱۴۰۰ - ۷:۴۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

در راستای عمل به تعهدات سه شنبه های سایپایی از امروز و به مدت دو روز فروش فوق العاده ۵ محصول گروه خودروسازی سایپا آغاز می شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛ گروه خودروسازی سایپا، هر هفته پیش فروش و فروش فوق العاده محصولات خود را با هدف پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان واقعی انجام می دهد، لذا متقاضیان محصولات این مجموعه از روز پنج شنبه هفته جاری از ساعت ۸ صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه روزی می توانند نسبت به ثبت نام محصولات سایپا، اقدام کنند.
در طرح فروش فوق العاده هفته جاری محصولات سایپا، خودروهای کوییکR با گیربکس معمولی، تیبا EX2  رینگ فولادی، سایپا SE151 موتور M13،  ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا SX موتور M15 عرضه می شود.
متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می توانند ثبت نام کنند و در فرآیند قرعه کشی قرار گیرند. فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی ظرف یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.
پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق العاده می بایست ظرف سه روز نسبت به واریز کامل وجه اقدام کنند. بر این اساس حداکثر زمان تحویل محصولات فروش فوق العاده محصولات سایپا، ٩٠ روزه است.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2165

دیدگاه شما

آخرین اخبار