توقیف ۵۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در خراسان جنوبی
کد خبر: ۳۲۱۷۱ | تاریخ انتشار : ۱۲-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی از اجرای طرح ۷۲ ساعته مقابله با قاچاق کالا با اولویت برخورد با خودروهای شوتی و حامل سوخت قاچاق خبر داد و گفت: در این رابطه ۲۷ دستگاه خودرو توقیف و ۵۷ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ جواد بخشی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی در اجرای طرح ۳ روزه مقابله با قاچاق کالا با اولویت برخورد با خودروهای شوتی و حامل سوخت، هنگام کنترل محورهای مواصلاتی استان به ۲۷ دستگاه خودرو مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودروها را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودروهای شوتی، ۵۷ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در این طرح ۲۷ دستگاه خوردو توقیف و ۱۵ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند تصریح کرد: پلیس با اقتدار کامل در حوزه برخورد با خودروهای شوتی و حامل فراورده‌های ملی در چهارچوب قانون با قانون شکنان قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی همچنین از کشف کالای خارجی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در استان خبر داد و گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در مبادی ورودی بیرجند، انواع لوازم یدکی و ابزارآلات صنعتی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

بخشی عنوان کرد: ماموران در این رابطه یک نفر متهم را دستگیر که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و یا از طریق پیامک با سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32171

دیدگاه شما

آخرین اخبار