اعلام محدودیت‌های ترافیکی در جاده های شمال
کد خبر: ۳۲۳۷۱ | تاریخ انتشار : ۱۷-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

با اعلام مرکز مدیریت راه آخرین محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران اعمال شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین محدودیت های ترافیکی را اعلام کرد.

براین اساس به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌هایی تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه در محور‌های مواصلاتی مازندران اجرا می‌شود‌‌.

تردد جاده چالوس با محدودیت روبه‌روست

تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است و ترافیک مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا مکارود و محدوده‌های انارک، هزارچم و سیاه بیشه سنگین است.

تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال مسیرجنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع  و تردد در مسیر شمال به جنوب  روان است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۸ شهریور ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به کرج و تهران یک طرفه خواهد شد.

تردد همه وسایط نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه از رودهن به آمل هم ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) در صورت اعلام ماموران مستقر در محل به صورت مقطعی یک طرفه انجام خواهد شد.

رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی از جاده کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ شهریور از جاده هراز ممنوع است.

رفت و آمد موتور سیکلت‌ها بجز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ شهریور از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها است و چنانچه ترافیک عادی باشد، با هماهنگی قبلی اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32371

دیدگاه شما

آخرین اخبار