ریزش سنگ در جاده هراز یک کشته و سه مصدوم برجا گذاشت
کد خبر: ۳۲۸۱۴ | تاریخ انتشار : ۲۷-۰۶-۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

براثر ریزش سنگ بر روی یک دستگاه خودرو در جاده هراز در استان مازندران یک نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

به گزارش ماشین نیوز ؛حدود ساعت ۲ بامداد امروز وقوع حادثه ریزش سنگ بر روی یک دستگاه خودرو ۲۰۷ در جاده هراز به مرکز پیام اورژانس شهرستان آمل اعلام شد.

بنا به این گزارش این حادثه بعد از پمپ بنزین وانا در محور هراز اتفاق افتاد و متاسفانه یک آقا ۴۲ ساله جان باخت و یک خانم ۴۲ساله و یک پسر ۱۱ساله و یک دختر بچه چهار ساله نیز مصدوم شدند.

مصدومان این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی اولیه به بیمارستان مرکز درمانی گزنک منتقل شدند.

ریزش سنگ در جاده هراز یک کشته و سه مصدوم برجا گذاشت

مازندران طی روزهای اخیر هوای خنک و بارانی پشت سر گذاشت و همچنین اداره کل هواشناسی مازندران روز گذشته با صدور اطلاعیه سطح زرد، نسبت به احتمال جاری شدن سیلاب و روان آب محلی از اواسط روز دوشنبه تا پایان روز سه شنبه هشدار داد.

هواشناسی شرایط جوی مازندران را براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی در روز دوشنبه نیمه ابری تا ابری، در ارتفاعات مه آلود همراه با کاهش دما و بارش پراکنده باران و از بعدازظهر با افزایش بارندگی و وزش باد به نسبت شدید موقتی و احتمال رعد و برق پیش بینی کرده است.

آسمان مازندران در روز سه‌ شنبه ابری و خنک، در ارتفاعات مه آلود به تناوب با بارندگی و وزش باد و در روز چهارشنبه ابری در غرب استان با بارش پراکنده بتدریج با کاهش ناپایداری و ابر همراه خواهد بود.

شرایط جوی مازندران از روز پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده نیز صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و در غرب استان گاهی با افزایش ابر پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=32814

دیدگاه شما

آخرین اخبار