روند کاهشی خودروهای ناقص در ایران خودرو
کد خبر: ۳۵۳۷ | تاریخ انتشار : ۱۵-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو بر روند کاهش خودروهای دارای کسری قطعه طبق برنامه و دستور رییس‌جمهوری محترم تاکید کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ بابک رحمانی گفت: در دو ماه گذشته، خودروهای دارای کسری قطعه در گروه صنعتی ایران خودرو کاهش چشم‌گیری یافته است. در حال حاضر همان طور که مدیرعامل گروه نیز در بخش های خبری صدا و سیما مطرح کرده اند باقیمانده خودروهاى دارای کسری قطعه در پارکینگ های ایران خودرو منتظر رفع کسری و عرضه فورى به بازار است.
وی تصریح کرد: مدیرعامل ایران خودرو، هیچ‌گاه اعلام نکرده که پارکینگ‌ها از خودرو خالی شده است  و در حال حاضر علاوه بر کاهش حجم سایر پارکینگ ها، پارکینگ اصلی ایران خودرو خالی از خودرو شده که در دو دهه اخیر این موضوع بی سابقه بوده است.
وی ضمن انتقاد از ایجاد برخی حواشی گفت: مشکلات در تامین برخی قطعات های‌تک و دارای ریزتراشه الکترونیکی، رفع شده و تکمیل خودروها نیز سرعت گرفته است. از ۲۵ اسفندماه تا روز گذشته ۱۴ فروردین ماه بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو حمل و تحویل مشتریان شده است.
وی گفت: تکمیل و عرضه خودروهای ناقص طبق دستور رییس جمهوری محترم در حال انجام است و حتی به فراتر از هدف تعیین شده نیز خواهیم رسید.
رحمانی ضمن انتقاد از برخی اظهارات جهت دار گفت: ایران خودرو پارکینگی برای نگهداری خودروهاى داراى کسرى اجاره نکرده و مکاتبه ای برای انتقال این خودروها به پارکینگ حومه شهر با هیچ ارگانی نداشته است و صرفا خودروهاى تکمیل و تجارى شده که منتظر اخذ پلاک و حمل به نمایندگی هاى مقصد هستند براى تکمیل فرآیند حمل و تحویل به پارکینگ هاى جانبى ارسال می شوند لذا لازم است در بیان برخی مسایل توسط مسوولان که می تواند زحمات شبانه روزی صنعتگران را هدف قرار دهد، پرهیز شود.
رحمانی گفت: کارگران پرتلاش ایران خودرو و همچنین تامین کنندگان متعهد و همدل، حتی در روز سیزدهم فروردین ماه نیز در محل کار حضور داشتند و نسبت به تکمیل و عرضه حدود ۴۵۰۰ دستگاه خودرو اقدام کردند.
وی تصریح کرد: خودروهای کسری دار به هیچ عنوان از سایت‌های تولیدی ایران خودرو خارج نمی شوند و در حال حاضر خودروهای تجاری سازی شده در پارکینگ های جانبی در انتظار برای طی مراحل تخصیص و شماره گذاری و تحویل به مشتریان است.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3537

دیدگاه شما

آخرین اخبار