سرمایه‌گذاری  کانادا در دو کارخانه جنرال موتورز
کد خبر: ۳۵۹۰ | تاریخ انتشار : ۱۶-۰۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

کانادا ۵۱۸ میلیون دلار کانادا در دو کارخانه جنرال موتورز در انتاریو سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛دولت این کشور گفت که شرکت جنرال موتورز برای سرمایه‌گذاری‌های چند میلیارد دلاری خود در دو کارخانه خود در انتاریو، از جمله کارخانه ای که خودروهای الکتریکی تولید می‌کند، به ارزش ۵۱۸ میلیون دلار کانادا (۴۱۴.۹۶ میلیون دلار) حمایت خواهد کرد.

هم دولت فدرال و هم دولت استانی انتاریو هر کدام ۲۵۹ میلیون دلار کانادا به عنوان بخشی از سرمایه‌گذاری بیش از ۲ میلیارد دلاری جنرال موتورز در کارخانه اوشاوا و کارخانه مونتاژ CAMI سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

جنرال موتورز اظهار کرد: تعهد دو میلیارد دلاری کانادا شامل یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در کارخانه مونتاژ CAMI است که سال گذشته اعلام شد.

رویترز گزارش داد که انتظار می‌رود کانادا حمایت خود از دو کارخانه این خودروساز در انتاریو را به عنوان بخشی از سرمایه‌گذاری خود در آینده بخش تولید خودرو این کشور اعلام کند.

جنرال موتورز در بیانیه‌ای گفت: پس از سرمایه‌گذاری دولت، کارخانه CAMI جنرال موتورز به اولین مرکز تولید خودروهای الکتریکی در مقیاس کامل کشور تبدیل می‌شود که در آن وانت‌های الکتریکی با نام تجاری BrightDrop نیز ساخته می‌شود. جنرال موتورز افزود که شیفت سوم در کارخانه مونتاژ اوشاوا در ماه‌های آینده اضافه و در مجموع ۲۶۰۰ شغل جدید در کارخانه ایجاد خواهد شد.

شرکت هوندا موتور ماه گذشته، اعلام کرد: در شش سال ۱.۳۸ میلیارد دلار کانادا برای ارتقای کارخانه‌های خود در انتاریو سرمایه‌گذاری خواهد کرد زیرا این خودروساز برای تولید شاسی بلند هیبریدی جدید خود برای بازار آمریکای شمالی آماده می‌شود.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=3590

دیدگاه شما

آخرین اخبار