ماشین نیوز

کد خبر: ۵۳۷۷ | تاریخ انتشار : ۲۵-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس سازمان ملی استاندارد ایران:

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: خودرو با استانداردهای تعیین شده وارد کشور می‌شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛مهدی اسلام پناه روز یکشنبه در نشستی با استاندار خوزستان در اهواز بیان کرد: دولت با واردات خودرو موافقت کرده و حتما واردات خودرو با دستورالعمل و استانداردهای تعیین شده وارد کشور شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به طرح مردمی سازی یارانه‌ها نیز گفت: این طرح در دولت مردمی سیزدهم در حال اجرا است و سازمان‌ ملی استاندارد ایران با اطمینان بخشی و کیفیت بخشی کالاها در این راستا گام بر می‌دارد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران ادامه داد: هر نظارتی در حوزه‌های مربوطه و کیفیت در برنامه‌های تعیین شده انجام می‌گیرد.

اسلام پناه گفت: کیفیت بخشی مناسبی از جهت ساختاری و مصرف  کالا برای مردم در طرح مردمی سازی یارانه‌ها در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان ملی  استاندارد ایران بیان کرد: ملاقات با مقامات استانی و مردم و بازدید از بنادر برای تسهیل واردات کالای اساسی و رسیدگی به مسایل گمرکات و بنادر از جمله اهداف من برای سفر به خوزستان است.

استاندار خوزستان نیز گفت: خوزستان یک استان‌ مهم است و زیر ساخت‌های آن باید متناسب با فعالیت‌هایی که در این استان انجام می‌شود باشد.

صادق خلیلیان با بیان اینکه یکی از این زیرساخت‌ها مربوط به راه‌های خوزستان است افزود: نیازمند توسعه و تکمیل راه‌های استان هستیم تا ایمنی لازم را برای حمل و نقل و مسافر داشته باشیم.

وی ادامه داد: در اجرای طرح عدالت محور توزیع یارانه‌ها توسعه زیرساخت‌ها بسیار مهم است.

خلیلیان بیان کرد: کالا و خدمات در خوزستان باید از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار باشد تا مردم در آرامش امکان استفاده از خدمات را داشته باشند.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران روز یکشنبه برای بررسی وضعیت ترخیص و واردات کالا از بندر امام(ره) و نشست با برخی مسوولان خوزستان به این استان سفر کرده است.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5377

دیدگاه شما

آخرین اخبار