بازدید معاون وزیر صمت از امدادخودروایران
کد خبر: ۵۴۴۸ | تاریخ انتشار : ۲۶-۰۲-۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

منوچهر منطقی، معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت از مرکز پاسخ‌گویی هوشمند امدادخودروایران بازدید کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛منوچهر منطقی در این بازدید، با اشاره به شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری برای خلق و بومی سازی دانش و همچنین توسعه تولید دانش بنیان، بر تداوم تلاش مدیران و کارکنان امدادخودرو ایران در مسیری که مبتنی بر همین هدف تاکنون طی کرده‌اند، تاکید کرد.

همچنین در ادامه این بازدید مدیرعامل امدادخودرو ایران به تشریح دستاورد‌های این شرکت در زمینه توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری امدادرسانی و هوشمندسازی پرداخت که حاصل آن اجرایی شدن فرآیند ثبت آنلاین درخواست و امدادرسانی به سراسر کشور بوده است.
وی افزود: پلتفرم ملی خدمات خودرویی «بسپر» به عنوان تازه‌ترین اقدام این شرکت با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو به‌عنوان شتاب‌دهنده خدمات خودرویی طراحی شده است.
میرحسینی نحوه اتصال مرکز تماس امدادخودرو ایران به شبکه دوربین‌های جاده‌ای کشور را به منظور بررسی و اعزام اکیپ‌های امدادی توضیح داد و هدف از این اقدام را که پیش‌نیاز آن انجام اقدامات فنی گسترده‌ای بوده، کاهش بار ترافیکی ناشی از نقص فنی خودرو‌ها در جاده‌ها و محور‌های مواصلاتی پرتردد عنوان کرد.
در این بازدید، گزارش‌هایی از پشتیبانی خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو در تنها مرکز پاسخ‌گویی هوشمند ایران‌خودرو، برای ثبت و پی‌گیری شکایت امور مشتریان (CRM) و همچنین نحوه پی‌گیری امور مربوط به ثبت سفارش خودروی مشتریان گروه صنعتی ارایه شد.
برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=5448

دیدگاه شما

آخرین اخبار